Polar White Birch Restoring and Calming Face Mask

Detaje mbi produktin Natura Siberica – Polar White Birch Restoring and Calming Face Mask Kjo maskë efektive...
Brandi: NATURA SIBERICA
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,000
Lek 1,000
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,000
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Polar White Birch Restoring and Calming Face Mask

Vendor: NATURA SIBERICA

Polar White Birch Restoring and Calming Face Mask

Lek 1,000

Vendor: NATURA SIBERICA

Polar White Birch Restoring and Calming Face Mask

Lek 1,000

Detaje mbi produktin
Natura Siberica – Polar White Birch Restoring and Calming Face Mask
Kjo maskë efektive rigjeneruese dhe qetësuese e pasur me bimë Siberiane është mënyra më e mire për të trajtuar lëkurën e irrituar.
Redukton njollat në lëkurë.
Parandalon formimin e akneve në lëkurë.
Zvogëlon acarimin e lëkurës.
Përmirëson pamjen e lëkurës.
I përshtatshëm për lëkurëtë yndyrshme me tendencë akneike.

Veçori të produktit
Acidi Hialuronik + B5: rrisin hidratimin në lëkurë.
Vitamin E: një antioksidant i fuqishëm që përmban agjentë rikuperues. Ndihmon në minimizimin e
shenjave të plakjes së parakohshme.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products