Post-Op Bio Cellular Brest Mask

Detaje mbi produktin Dermastir - Post-Op Bio Cellular Breast Mask Bio-Cellular Breast Mask është një maskë post-op,...
Brandi: DERMASTIR
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,070 ALL
Lek 2,070 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,070
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Post-Op Bio Cellular Brest Mask

Vendor: DERMASTIR

Post-Op Bio Cellular Brest Mask

Lek 2,070

Vendor: DERMASTIR

Post-Op Bio Cellular Brest Mask

Lek 2,070

Detaje mbi produktin
Dermastir - Post-Op Bio Cellular Breast Mask
Bio-Cellular Breast Mask është një maskë post-op, e kategorizuar si pajisje mjekësore, e rekomanduar
pas procedurave pasi stimulon prodhimin e kolagjenit. Përmban Acid Hialuronik i cili mban lagështinë në lëkurë.
Rigjeneron qelizat e lëkurës.
Stimulon prodhimin e kolagjenit.
Zvogëlon shfaqjen e vijave të imta dhe rrudhave .
Përshpejton shërimin e plagëve.
Maskë monodoze.
Mund të përdoret para dhe pas shtatëzënisë.
Pas ushqyerjes me gji.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products