Post-Op Bio Cellular Whitening Mask

Detaje mbi produktin Dermastir – Post-Op Bio Cellular Whitening Mask Post-Op Bio Cellular Whitening Mask është një...
Brandi: DERMASTIR
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,750 ALL
Lek 1,750 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,750
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Post-Op Bio Cellular Whitening Mask

Vendor: DERMASTIR

Post-Op Bio Cellular Whitening Mask

Lek 1,750

Vendor: DERMASTIR

Post-Op Bio Cellular Whitening Mask

Lek 1,750

Detaje mbi produktin
Dermastir – Post-Op Bio Cellular Whitening Mask Post-Op Bio Cellular Whitening Mask është një

pajisje mjekësore monodoze post-op, që përmban Acid Ellagjik i njohur për vetit e tij shkëlqyese.  Kjo

formulë kombinon Acidin Ellagjik bashkë me Glycyrrhizate, dy përbërës shumë efektiv për zbardhjen e

lëkurës.

Trajton të gjitha llojet e pigmentimeve.

Trajton melazmën.

Redukton njollat e errëta në lëkurë.

Zbardh lëkurën.

Stimulon prodhimin e kolagjenit.

I jep lëkurës shkëlqim.

Ul temperaturën e lëkurës.

Veçori të produktit

-Dipotassium Glycyrrhizate: efekt zbardhues.

-Acidi Ellagjik: antioksidant dhe zbardhues.

-Tocoperol Vitain E: antioksidant.- Acidi Hialuronik: hidratues.

-Diazolidinyl Urea: ka veti hidratuese.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products