Post Op Hyaluronic Eye and Lip Mask

Detaje mbi produktin Dermastir – Post Op Hyaluronic Eye and Lip Mask Post Op Hyaluronic Eye and...
Brandi: DERMASTIR
Gjendja: Mungesë
Lek 690
Lek 690
Mbylle porosinë vetëm 0 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 690
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Post Op Hyaluronic Eye and Lip Mask

Vendor: DERMASTIR

Post Op Hyaluronic Eye and Lip Mask

Lek 690

Vendor: DERMASTIR

Post Op Hyaluronic Eye and Lip Mask

Lek 690

Detaje mbi produktin
Dermastir – Post Op Hyaluronic Eye and Lip Mask
Post Op Hyaluronic Eye and Lip Mask është krijuar posaçërisht për të formuar një shtresë mbrojtëse në
Post Op Hyaluronic Eye and Lip Mask është krijuar nga fermentimi i mikroorganizmave dhe jo nga
proceset mekanike.
Kjo maskë ka një veprim të fortë dekongjestues dhe formon një barrierë mbrojtëse rreth konturit të
syrit e cila është e rëndësishme pas procedurave estetike.
Përmban Acid Hialuronik që ndihmon në ruajtjen e lagështisë në lëkurë, redukton shfaqjen e vijave të
imëta dhe rrudhave si dhe shpejton shërimin e plagëve.
Produkt për kujdesin e lëkurës post-op.
Pajisja mjekësore monodoze.
Barrierë mbrojtëse hidratuese.
Stimulon prodhimin e kolagjenit.
Shumë efikase pas trajtimeve me lazer.
Pas operacionit të qeses së syve.
Pas çdo lloj operacioni të syve dhe buzëve.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products