Post-Op Hyaluronic Invisible Mask

Detaje mbi produktin Dermastir – Post-Op Hyaluronic Invisible Mask Post-Op Hyaluronic Invisible Mask është një pajisje mjekësore...
Brandi: DERMASTIR
Gjendja: Mungesë
Lek 1,370
Lek 1,370
Mbylle porosinë vetëm 0 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,370
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Post-Op Hyaluronic Invisible Mask

Vendor: DERMASTIR

Post-Op Hyaluronic Invisible Mask

Lek 1,370

Vendor: DERMASTIR

Post-Op Hyaluronic Invisible Mask

Lek 1,370

Detaje mbi produktin
Dermastir – Post-Op Hyaluronic Invisible Mask
Post-Op Hyaluronic Invisible Mask është një pajisje mjekësore post-op që është jashtëzakonisht efikase
pas procedurave të ndryshme estetike.
Maska e fytyrës Hyaluronic Invisible nga Dermastir është një pajisje inovative mjekësore e përdorur nga
kirurgët plastik dhe dermatologët si një produkt post-op pas procedurave të ndryshme estetike. Kjo
maskë zvogëlon humbjen e ujit transsepidermal (TEWL) pasi mund të mbajë nivelet e lagështisë deri në
100 herë më shumë se pesha e saj e thatë si dhe stimulon prodhimin e kolagjenit në lëkurë.
Përmban Acid Hialuronik që ndihmon në ruajtjen e lagështisë në lëkurë, redukton shfaqjen e vijave të
imëta dhe rrudhave si dhe shpejton shërimin e plagëve.
Një përdorimshe.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products