Power Nude To Be

Invisibobble Power Nude To Be “Sekreti” i Invisibobble® qëndron në formën e tij spirale, sepse e shpërndan presionin...
Brandi: INVISIBOBBLE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 800 ALL
Lek 800 ALL
Mbylle porosinë vetëm 2 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 800
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Power Nude To Be

Vendor: INVISIBOBBLE

Power Nude To Be

Lek 800

Vendor: INVISIBOBBLE

Power Nude To Be

Lek 800

Invisibobble Power Nude To Be

“Sekreti” i Invisibobble® qëndron në formën e tij spirale, sepse e shpërndan presionin në mënyrë të barabartë në bishtin tuaj të flokëve, keshtu flokët qëndrojnë të lidhur fortë dhe shumë rehat.
Falë sipërfaqes së saj të lëmuar, kjo spirale nuk ngatërrohet me flokët e lagur ose të thatë dhe nuk njomet, kështu që nuk do të ndikojë te lidhja e flokëve të lagur.

Invisibobble Power Nude To Be është vërtetuar shkencërisht se rezulton në 31% më pak dëmtime, 68% më pak shenja dhe 100% më pak dhimbje sesa një lidhëse elastike e zakonshme e flokëve.
Vjen në paketim me 3 lidhëse.

Veçori të produktit:
Nuk lë shenje në flokët tuaj
Eshtë i papërshkueshëm nga uji
Rehati dhe mbajtje e forte pa presion
Nuk krijon dhimbje koke
I testuar dermatologjikisht

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products