Premium Gold Mask Absolute Anti-Aging

Detaje mbi produktin LIREAC - Premium Gold Mask Absolute Anti-AgingLierac Premium Gold Mask Absolute Anti-Aging është një maskë...
Brandi: LIERAC
Gjendja: Mungesë
Lek 1,560
Lek 1,560
Mbylle porosinë vetëm 0 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,560
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Premium Gold Mask Absolute Anti-Aging

Vendor: LIERAC

Premium Gold Mask Absolute Anti-Aging

Lek 1,560

Vendor: LIERAC

Premium Gold Mask Absolute Anti-Aging

Lek 1,560

Detaje mbi produktin
LIREAC - Premium Gold Mask Absolute Anti-AgingLierac Premium Gold Mask Absolute Anti-Aging është një maskë kundër plakjes së lëkurës që kombinon një formulë të fuqishme. Është i pasur me Tulipan të Zi dhe Hyalu-3. Në thelb, formula e tij ofron një veprim kundër plakjes jo vetëm që rrit elasticitetin dhe qëndrueshmërinë e lëkurës, por gjithashtu ndihmon në reduktimin e linjave të imta dhe rrudhave. Kjo maskë ari ndriçon, hidraton, zbut dhe gjithashtu zbut lëkurën duke i dhënë lëkurës një pamje të ndritshme dhe rinoreVeçoritë e produktit-Për lëkurë të dehidratuar, me linja dhe rrudha të imta, humbje elasticiteti dhe qëndrueshmërie -Për të gjitha llojet e lëkurës-Hidraton dhe zbut lëkurën, rrit elasticitetin dhe qëndrueshmërinë, zvogëlon linjat e imta dhe rrudhat-Zbut lëkurën, i jep një pamje të ndritshme dhe rinore-Tulipani i Zi nxit sintezën e kolagjenit, elastinës dhe acidit hialuronik. -Hyalu-3 hidraton thellësisht lëkurën dhe funksionon si mbushës-Ndihmon në mbajtjen e lëkurës të hidratuar ndërsa ndihmon në reduktimin e linjave të imta dhe rrudhave.
Përdorimi
Fillimisht pastroni dhe thani fytyrën. Më pas aplikoni Lierac Premium The Sublimating Gold Mask Absolute Anti-Aging në fytyrë dhe prekni butësisht për ta bërë atë të ngjitet. Lëreni për 15 deri në 20 minuta. Pas kësaj, hiqni maskën dhe masazhoni çdo serum të mbetur në lëkurën tuaj derisa të përthithet plotësisht.PërbërësitAQUA/​WATER/​EAU, PENTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, BENZYL ALCOHOL, PARFUM/​FRAGRANCE, PPG-26-BUTETH-26, XANTHAN GUM, MALTODEXTRIN, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, SUCROSE PALMITATE, SODIUM HYALURONATE, SODIUM PHYTATE, TOCOPHERYL ACETATE, GLYCERYL LINOLEATE, LACTIC ACID, YEAST EXTRACT/​EXTRAIT DE LEVURE, TULIPA GESNERIANA FLOWER EXTRACT, PHENOXYETHANOL, CITRIC ACID, POTASSIUM SORBATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, 3934A.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products