Premium Silky Cream Absolute Anti-Aging

Detaje mbi produktin Lierac- Premium silky cream absolute anti-aging Premium Silky Cream është një trajtim anti-rrudhë i...
Brandi: LIERAC
Gjendja: Ka gjendje
Lek 14,980 ALL
Lek 14,980 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 14,980
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Premium Silky Cream Absolute Anti-Aging

Vendor: LIERAC

Premium Silky Cream Absolute Anti-Aging

Lek 14,980

Vendor: LIERAC

Premium Silky Cream Absolute Anti-Aging

Lek 14,980

Detaje mbi produktin

Lierac- Premium silky cream absolute anti-aging

Premium Silky Cream është një trajtim anti-rrudhë i cili korrigjon shenjat e plakjes. Krem I formuluar për të vepruar kundër rrudhave, humbjes së tonicitetit të lëkurës, shenjave, poreve dhe teksturës së lëkurës. Frymëzuar nga mjeksia rigjeneruese përbëhet
nga 8,5% Premium Cellular Complex dhe 5% acid hialuronik për të bërë të mundur eleminimin e shenjave të plakjes dite pas dite. Përmban dhe ekstrakte të luleve të zeza të rralla e të çmuara që i rikthejne shkëlqimin dhe rininë lëkurës. Krem hidratues
dhe matifikues.

Testuar dermatologjikisht. Jo komedogjenik. Pa paraben.

Veçori të produktit

Krem anti-age

Sasia: 50ml

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products