Premium The Cure Absolute Anti-Aging

Përkujdesje kundër plakjes së lëkurës. Premium The Cure Absolute Anti-Aging përdor teknologjine GDF-11e cila mbron qelizat nga...
Brandi: LIERAC
Gjendja: Ka gjendje
Lek 15,470 ALL
Lek 15,470 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 15,470
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Premium The Cure Absolute Anti-Aging

Vendor: LIERAC

Premium The Cure Absolute Anti-Aging

Lek 15,470

Vendor: LIERAC

Premium The Cure Absolute Anti-Aging

Lek 15,470

Përkujdesje kundër plakjes së lëkurës. Premium The Cure Absolute Anti-Aging përdor teknologjine GDF-11e cila mbron qelizat nga plakja.
Kjo formulë bashkon Hexapeptidin FX, që riprodhon proteinen FOXO dhe të dyja bashkë ndihmojnë në rigjenerimin e indeve.
Ky është një inovacion nga Lierac në bashkëpunim me Universitetin e Harvardit:
Ka një teksturë të çmuar që i jep lëkurës freski dhe komfort.
Aroma femërore do ndjehet falë jaseminit, irisit dhe myshkut në përbërje. Lëkura do jetë më e relaksuar dhe më e lëmuar dhe në vetëm 28 ditë.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products