Psorzema® cream

Detaje mbi produktinDERMA-E- Psorzema® cream Psorzema Cream formuluar për lëkurë të thatë, me skuama apo skuqje, shpesh...
Brandi: DERMA E
Gjendja: Ka gjendje
Lek 3,381
Lek 3,381
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 3,381
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Psorzema® cream

Vendor: DERMA E

Psorzema® cream

Lek 3,381

Vendor: DERMA E

Psorzema® cream

Lek 3,381

Detaje mbi produktinDERMA-E- Psorzema® cream

Psorzema Cream formuluar për lëkurë të thatë, me skuama apo skuqje, shpesh me Ekzema apo Psoriaze. Krem hidratues në thellësi i cili lehtëson problemet e lëkurës. Përmban ekstrakte Neem, Burdock dhe Bearberry. Përthithet lehtë nga lëkura dhe qetëson lëkurën
e irrituar. Krem efikas me ekstrakte bimesh dhe vitamina që zbusin dhe qetësojne lëkurën. Pas aplikimit lëkura është e freskët dhe e qetësuar.

Produkt 100% Vegan. 
Pa gluten. Pa  sojë. Pa OMGJ.

Veçori të produktit

Për lëkurë të thatë, me skuama, skuqje, ekzema apo Psoriaze.

Sasia:113g

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products