Pure Color Envy Lash Multi Effects Mascara

Maskara/rimeli me furcën hibride i jep një tjetër pamje qerpikëve tuaj. Njëra anë e quajtur Bristle brush i jep...
Brandi: ESTEE LAUDER
Gjendja: Ka gjendje
Lek 4,085
Lek 4,085
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 4,085
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Pure Color Envy Lash Multi Effects Mascara

Vendor: ESTEE LAUDER

Pure Color Envy Lash Multi Effects Mascara

Lek 4,085

Vendor: ESTEE LAUDER

Pure Color Envy Lash Multi Effects Mascara

Lek 4,085

Maskara/rimeli me furcën hibride i jep një tjetër pamje qerpikëve tuaj. Njëra anë e quajtur Bristle brush i jep qerpikëve volum dhe i ngre lartë. Ana tjetër e furcës e quajtur Molden Brush, i ndan qerpikët nga njëri-tjeri dhe I jep volum. Kombinoni përdorimin e të dy anëve të furcës për të patur një pamje dramatike të qerpikvve tuaj.Formula përbëhet nga vajra të cilët i mbajnë qerpikët të butë si mëndafshi edhe nëse dëshironi ta rifreskoni rimelin.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products