Pure Color Envy Sculpting Lipstick

Buzëkuqi vjen me ngjyra të fuqishme për të transformuar pamjen e buzëve tuaja. Forma e tij bën...
Brandi: ESTEE LAUDER
Gjendja: Ka gjendje
Lek 0 ALL
Lek 0 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 0
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Pure Color Envy Sculpting Lipstick

Vendor: ESTEE LAUDER

Pure Color Envy Sculpting Lipstick

Lek 0

Vendor: ESTEE LAUDER

Pure Color Envy Sculpting Lipstick

Lek 0

Buzëkuqi vjen me ngjyra të fuqishme për të transformuar pamjen e buzëve tuaja. Forma e tij bën që të theksoni formën e buzëve,duke i bërë të duken si të skalitura dhe të lakuara. Kompleksi hidratues i pranishëm në formulë bën që buzëkuqi të përhapet lehtësisht dhe ti ndieni buzët të hidratuara gjatë gjithë kohës. Buzëkuqi super kremoz përhapet njëtrajtësisht në buzë. Ju jep rehatinë e të pasurit buzë me ngjyrë të fuqishme,është luksoz dhe i lehtë dhe tepër komod për buzët tuaja. Ka mbulim të plotë dhe të lehtë, vjen me një paketim luksoz dhe mund të bëhet i juaji vetëm me një klikim.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products