Purifying Mattifying and Refiner Face Serum

Detaje mbi produktin Korff – Purifying Mattifying and Refiner Face Serum Purifying Mattifying and Refiner Face Serum...
Brandi: KORFF
Gjendja: Mungesë
Lek 5,400
Lek 5,400
Mbylle porosinë vetëm 0 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 5,400
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Purifying Mattifying and Refiner Face Serum

Vendor: KORFF

Purifying Mattifying and Refiner Face Serum

Lek 5,400

Vendor: KORFF

Purifying Mattifying and Refiner Face Serum

Lek 5,400

Detaje mbi produktin
Korff – Purifying Mattifying and Refiner Face Serum
Purifying Mattifying and Refiner Face Serum nga Korff është serum ideal për matifikimin dhe balancimin e yndyrës në lëkurë. Tekstura e lehtë e këtij serumi e bën atë të absorbueshëm nga lëkura. Ky serum ka veprim ribalancues dhe antirrudhë.
Testuar klinikisht.
Jo komedogjen.

Veçori të produktit
Bakteret Lactococcus Lactis dhe prebiotikët: rigjenerojnë barrierën mbrojtëse të lëkurës.
Vitamina B3, Polyporus Officinalis: rregullojnë prodhimin e tepërt të yndyrës në lëkurë si dhe reduktojnë pamjen e poreve.
Ekstrakti i shegës: hidraton lëkurën.
Ekstrakti i orizit: ka efekt antirrudhë.
Përdorimi
Aplikojeni serumin në mëngjes dhe/ose në mbrëmje duke e masazhuar butësisht lëkurën.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products