Q+A - Activated Charcoal Face Mask

Prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar (UK) Karboni aktiv është një përbërës i lashtë që përdoret për të...
Brandi: Q+A Skincare
Gjendja: Ka gjendje
Kategoria e produktit: Dermokozmetika
Lek 990 ALL
Lek 990 ALL
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 990
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Q+A - Activated Charcoal Face Mask

Vendor: Q+A Skincare

Q+A - Activated Charcoal Face Mask

Lek 990

Vendor: Q+A Skincare

Q+A - Activated Charcoal Face Mask

Lek 990

Prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar (UK)

Karboni aktiv është një përbërës i lashtë që përdoret për të larguar papastërtitë nga lëkura, veçanërisht pikat e vështira të zeza! Maska për fytyrën me Karbon aktiv ka efekt detoksifikues dhe pas përdorimit lëkura do të ndihet e relaksuar nga papastërtitë.


  1. Formula 98.8% Natyrale  
  2. Cruelty Free 
  3. Pa Alkool  
  4. Pa Parfume  
  5. Vegan Friendly


Përdorimi:

Aplikojeni njëtrajtësisht duke përdorur një furçë të pastër për make-up. Lëreni për 5-10 minuta ose derisa të përthahet në lëkurë. Më pas lajeni me ujë të ngrohtë.

Karboni Aktiv

Karboni Aktiv gjendet në këtë maskë për një qëllim kryesor! Ky përbërës kyc krijohet duke ngrohur Karbonin. Ngrohja e karbonit shkakton zgjerim, duke e bërë atë më poroz. Kjo i jep fuqinë e tij detoksifikuese, duke maksimizuar eliminimin e toksinave dhe papastërtive nga lëkura juaj. Një magnet për papastërtitë!

Bentoniti

Kjo baltë natyrale ka fuqinë për të absorbuar yndyrën e tepërt (e njohur si sebum) nga lëkura juaj. Bentoniti është përbërësi i përsosur për llojet e lëkurës së yndyrshme me tendencë akneike.

Kaolini

Kaolini gjendet në shumë maska për fytyrë. Kaolini është një baltë natyrale që ndihmon në detoksifikimin e lëkurës dhe i ofron fytyrës një lëkurë me teksturë te shëndetshme.

 

Përbërësit: Uji (Aqua), Kaolini, Glicerini, Bentoniti, Vaji i ëmbël i Prunus Amygdalus Dulcis (Arrë), Gjalpi i Butirospermum Parkii (Shea), Vaji i Farave të Argania Spinosa (Argan), Alkoli i Cetearylit, Kokos-Glukoza, Fuqia e Karboaktivizimit, Vaji i Farave të Helianthus Annuus (Dielli), Alkoli i Kokosit, Glicerinë Stearate, Acidi Dehidroacetic, Alkoli Benzilik, EDTA e Disodium, Tocopherol, Ac

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products