Q+A - Amino Acid Oil-Free Moisturiser

Me një bazë të lehtë, pa yndyrë, e formuluar posaçërisht për lëkurën e yndyrshme dhe të stresuar,...
Brandi: Q+A Skincare
Gjendja: Ka gjendje
Kategoria e produktit: Dermokozmetika
Lek 1,250 ALL
Lek 1,250 ALL
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Size: 75 ML
Subtotal: Lek 1,250
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Q+A - Amino Acid Oil-Free Moisturiser

Vendor: Q+A Skincare

Q+A - Amino Acid Oil-Free Moisturiser

Lek 1,250

Vendor: Q+A Skincare

Q+A - Amino Acid Oil-Free Moisturiser

Lek 1,250
Size: 75 ML

Me një bazë të lehtë, pa yndyrë, e formuluar posaçërisht për lëkurën e yndyrshme dhe të stresuar, hidratuesi me aminoacide përmban një kombinim unik përbërësish për të hidratuar dhe riekuilibruar lëkurën.

Si ta përdorni Hidratuesin pa yndyrë me Aminoacide?

Aplikojeni në lëkurën e pastër, në mëngjes dhe në darkë.

Përbërësit Heronj:

L-Arginina 🧬

Glicerina 💦

Saccharide Isomerate 🌱

Niacinamide 💊

Ky produkt është i përshtatshëm për veganët. Produktet Q+A nuk testohen mbi kafshët dhe asnjëherë nuk do të testohen.

Përbërësit:

Aloe Barbadensis (Luleshtrydh) Lëng i Gjetheve, Aqua (Uji), Dicaprylyl Carbonate, Propanediol, Glicerina, Niacinamida, Saccharide Isomerate, Arginina, Camellia Sinensis (Gjethi i Çelës së Gjelbër) Lëng i Gjetheve, Allantoin, Betaine, Lonicera Caprifolium (Lulelakri) Ekstrakt i Luleshtrydhes, Lonicera Japonica (Lulelakri) Ekstrakt i Luleshtrydhes, Kaprilil Glikol, Akrilatet / C10-30 Alkil Akrilat Crosspolymer, Natrium Gluconate, Phenethyl Alkol, Natrium Hydroxide

Sasia: 75ml

Prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products