Q+A - Azelaic Acid Facial Serum

Prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar (UK) Largohuni nga aknet dhe rifitoni një lëkurë më të freskët dhe...
Brandi: Q+A Skincare
Gjendja: Ka gjendje
Kategoria e produktit: Dermokozmetika
Lek 1,200
Lek 1,200
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Size: 30 ML
Subtotal: Lek 1,200
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Q+A - Azelaic Acid Facial Serum

Vendor: Q+A Skincare

Q+A - Azelaic Acid Facial Serum

Lek 1,200

Vendor: Q+A Skincare

Q+A - Azelaic Acid Facial Serum

Lek 1,200
Size: 30 ML

Prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar (UK)


Largohuni nga aknet dhe rifitoni një lëkurë më të freskët dhe më të butë! Acidi Azelaik është një përbërës kyç për përmbajtjen e shëndetshme dhe të pastër të lëkurës, dhe ne e kemi bashkuar me Zinkun PCA që zvogëlon poret dhe përmban shumë antioksidantë për të mbajtur lëkurën të relaksuar.


  1. Formula 97.5% Natyrale  
  2. Cruelty Free 
  3. Pa Alkool  
  4. Pa Parfume  
  5. Vegan Friendly


Përdorimi:

Aplikojeni në lëkurë të pastër para aplikimit te kremit hidratues. Këshillohet përdorimi në mëngjes ose në darkë.

Acid Azelaik

Acidi Azelaik është i aftë për të mbrojtur lëkurën kundër baktereve të padëshiruara, që shkaktojnë aknet dhe e përkeqësojnë gjendjen e tyre. Eshtë pikërisht kjo përbërje që ju nevojitet gjatë një periudhe me akne! Ai i qetëson pikat e skuqura dhe ndihmon në përmirësimin e dukjes së tyre, kështu që mund të ndiheni më të qetë dhe të shijoni një lëkurë të relaksuar.

Zinku PCA

Zinku PCA është një përbërës aktiv i përshtatshëm për personat me lekurë të yndyrshme. Kjo përzierje e bazuar në kripëra ndihmon në kontrollin dhe balancimin e niveleve të yndyrnave në lëkurë, gjithashtu ndihmon në zvogëlimin e poreve.

Ekstrakti i Grurëve

Ekstraktet me shumë antioksidantë të Speltës, Khorasanit, Teffit dhe Quinoas rigjenerojnë lëkurën tuaj, ndihmojnë në balancimin e hiperpigmentimit te lëkurës dhe e mbrojnë lëkurën tuaj nga faktorët e jashtëm mjedisorë.

 

Përbërësit: Aqua (Ujë), Aloe Barbadensis (Gel aloe vera) Leaf Juice, Propylene Glycol, Acidi Azelaik, Betaine, Zink PCA, Biosaccharide Gum-1, Glicerini, Ekstrakt Farë Triticum Spelta (Spelt), Ekstrakt Farë Triticum Turanicum (Khorasan), Ekstrakt Farë Eragrostis Tef (Teff), Ekstrakt Farë Chenopodium Quinoa (Quinoa), Xanthan Gumë, Sodium Levulinate, Glyceryl Caprylate, Sodium Anisate, Caprylyl Glycol, Sodium Gluconate, Alkol benzilik, Acidi Dehidroacetik, Sodium Benzoate, Fenoksietanol, Sodium Hydroxide, Acidi Citrik

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products