Q+A - Caffeine Eye Serum

Prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar(UK) Përbërësit aktivë në serumin tonë me Kafeinë bashkëpunojnë me njëri-tjetrin për të ndihmuar në...
Brandi: Q+A Skincare
Gjendja: Ka gjendje
Kategoria e produktit: Dermokozmetika
Lek 890 ALL
Lek 890 ALL
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Size: 15 ML
Subtotal: Lek 890
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Q+A - Caffeine Eye Serum

Vendor: Q+A Skincare

Q+A - Caffeine Eye Serum

Lek 890

Vendor: Q+A Skincare

Q+A - Caffeine Eye Serum

Lek 890
Size: 15 ML

Prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar(UK)


Përbërësit aktivë në serumin tonë me Kafeinë bashkëpunojnë me njëri-tjetrin për të ndihmuar në zvogëlimin dhe dukjen e rrudhave rreth syve, duke tonifikuar lëkurën delikate dhe duke përmirësuar pigmentimin e zonës poshtë syve. Perfekt për lëkurën e maturuar.

 

  1. 97.3% Formulë Natyrale 
  2. Cruelty Free 
  3. Pa alkool 
  4. Pa parfum
  5. Vegan Friendly

 

Përdorimi:

Aplikojeni në mënyrë delikate në zonën poshtë syve. Këshillohet të largoni çdo sasi teprice të produktit nga lëkura juaj ose ta masazhoni lehtë kremin në lëkurë derisa të përthithet nga ajo. Për efekt të menjëhershëm këshillohet aplikimi në mëngjes dhe në darkë.

Kafeina ☕️

Kafeinën nuk e konsumojmë vetëm gjatë kafes së mëngjesit. Kafeina ndihmon në përmirësimin e qarkullimit të gjakut duke shkaktuar efekt freskie dhe duke zvogëluar cdo edemë të lëkurës (fryrjen e lëkurës). Ky produkt është i garantuar që do i japë energji lëkurës suaj!

Ekstrakti i Çajit Jeshil 

Çaji Jeshil është një antioksidant i fortë natyral. Antioksidanti EGCG i gjetur në gjethet e Çajit Jeshil është vërtetuar shkencërisht në laborator se mbron edhe lëkurën më të ndjeshme nga faktorët e jashtëm mjedisorë.

Ekstrakti i Shegës 

Ky superfrut ka një gamë të përfitimeve unike antioksidante që ndihmojnë në tonifikimin natyral të lëkurës suaj. Vlera e lartë ushqyese e tij është shumë e mirë për zonat me ndjeshmëri të lartë të lëkurës.

 

Përbërësit: Ujë (Aqua), Propilen Glikoli, Betainë, Pentilen Glikoli, Kafeinë, Ujë i Lëkurës së Kastravet (Cucumis Sativus), Kolagen, Biopolimeri i Gumës-1 Biosakaridike, Ekstrakti i Gjelbër të Çajit (Camellia Sinensis), Ekstrakti i Rrushit (Punica Granatum), Ekstrakti i Luleve Lonicera Caprifolium, Ekstrakti i Luleve Lonicera Japonica, Filtrati i Fermentuar i Laktobacilëve, Filtrati i Fermentuar i Rradhit të Lubenices/rrënjës së Hudhër (Leuconostoc/Radish Root), Fitate e Natriumit, Glicerini, Fermenti i Laktobacilëve, Goma Xanthan, Alkoli, Levulinati i Natriumit, Gliceril Kaprilati, Anisati i Natriumit, Acidi Laktik
Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products