Q+A - Ceramide Body Lotion

Prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar (UK) Për ushqyerje dhe hidratim të thellë të lëkurës. Locioni ynë për...
Brandi: Q+A Skincare
Gjendja: Ka gjendje
Kategoria e produktit: Dermokozmetika
Lek 1,650 ALL
Lek 1,650 ALL
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Size: 250 ML
Subtotal: Lek 1,650
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Q+A - Ceramide Body Lotion

Vendor: Q+A Skincare

Q+A - Ceramide Body Lotion

Lek 1,650

Vendor: Q+A Skincare

Q+A - Ceramide Body Lotion

Lek 1,650
Size: 250 ML

Prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar (UK)

Për ushqyerje dhe hidratim të thellë të lëkurës. Locioni ynë për trupin me Ceramide është i mbushur me Squalane, Ceramide të Ananasit dhe një kompleks sheqeri i cili ka veti mbrojtëse për barrierën e lëkurës. Ky locion-xhel absorbohet shpejt duke e lënë lëkurën më të butë.  Një krem trupi me efekt intensiv tepër të lartë. Aroma e ëmbël e bajames dhe ekstrakte të tjera frutore e bëjnë edhe me tërheqës.


  1. 96.5% Formulë Natyrale 
  2. Cruelty Free 
  3. Pa Alkool
  4. Pa Parfum 
  5. Vegan Friendly

 

Përdorimi:

Masazhojeni në lëkurën e thatë per 20-30 sekonda ose derisa të përthithet nga lëkura juaj.

Ceramidet e Ananasit 

Ekstrakti i Ananasit është i pasur me Vitamina E dhe K. Nuk është çudi që ky ekstrakt ka aftësi hidratuese dhe vepron kundër rrudhave. Ekstrakti përftohet drejtpërdrejt nga lëngu i frutit të Ananasit.

Glicerinë 

Ky përbërës ndihmon lëkurën të ruajë nivelin e lagështisë dhe rifreskon sipërfaqen e lëkurës.

Squalane 

Squalane është nënprodukt i vajit të Ullirit. Ka aftësi të jashtëzakonshme hidratuese dhe absorbohet shpejt nga lëkura. I këshillueshëm për të gjitha tipet e lëkurës.

Kompleksi i Sheqerit 

Ky kompleks fuqizon lëkurën tuaj duke përforcuar barrierën e saj. Vepron mirë me Glicerinën për hidratim më intensiv.

 

Përbërësit: Ujë (Aqua), Glicerinë, Alkool Cetearyl, Gliceril Sterat, Triglicerid Kaprilik/Kaprik, Vaj Luledielli (Helianthus Annuus), Ceramid NP, Ekstrakt Fruti Ananas Sativus (Ananas), Squalane, Vaj Luleshtrydhe (Simmondsia Chinensis), Vaj Farë Vite (Vitis Vinifera), Gliseridet e Vezës së Ulivës, Xilitol, Xilitilglukoza, Carbomer, Glikoli Kaprilil, Natrium Stearoyl Glutamat, Glukoza, Natrium Glukonat, Koko-Glukoza, Ciklodextrin, Anhidroxilitol, Parfum (Aromë), Fenoksietanol, Alkool Kokosi, Natrium Hidroksidë, Heksil Cinnamal, Linalool, Salicilat Benzilik, Koumarin

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products