Q+A - Ceramide Defence Face Cream

Prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar (UK) Ceramidat meritojnë të gjithë vëmendjen tonë për efektin e tyre hidratues...
Brandi: Q+A Skincare
Gjendja: Ka gjendje
Kategoria e produktit: Dermokozmetika
Lek 1,650
Lek 1,650
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,650
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Q+A - Ceramide Defence Face Cream

Vendor: Q+A Skincare

Q+A - Ceramide Defence Face Cream

Lek 1,650

Vendor: Q+A Skincare

Q+A - Ceramide Defence Face Cream

Lek 1,650

Prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar (UK)

Ceramidat meritojnë të gjithë vëmendjen tonë për efektin e tyre hidratues dhe mbrojtës! Ky krem mbrojtës për barrierën e lëkures përmban Ceramidet të cilat gjenden në frutin e Ananasit.


  1. 97.9% Formulë Natyrale 
  2. Cruelty Free 
  3. Pa Alkool
  4. Pa Parfum 
  5. Vegan Friendly


Përdorimi:

Aplikoni një shtresë të hollë të kremit në lëkurë të pastër. Për efekt më intensiv këshillohet të përdoret në mëngjes dhe në darkë.

Ekstrakti i Ananasit 

Ky ekstrakt është i pasur me Vitamina E dhe K të cilat kanë aftësi hidratuese dhe luftojnë rrudhat. Ekstrakti përftohet drejtpërdrejt nga lëngu i ananasit.

Ceramidet 

Ceramidet përmirësojnë funksionin e barrierës së lëkurës tuaj, duke e mbrojtur atë nga faktorët e jashtëm mjedisor. Ceramidet ndihmojnë në përmirësimin e hidratimit dhe elasticitetit të lëkurës.

Pro Vitamina-E 

Vitamina E vepron si antioksidant, duke mbrojtur lëkurën. Ajo gjithashtu është një hidratues i shkëlqyeshëm, ideal për të trajtuar zonat me lëkurë të thatë dhe me skuqje.

Squalane 

Squalane është produkt nga vaji i Ullirit. Ka aftësi të jashtëzakonshme hidratuese dhe përthithet shpejt nga lëkura. Përdoret në cdo tip lëkure.


Përbërësit: Aqua (Ujë), Glicerini, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Helianthus Annuus (Vaj luledielli) Oil, Vitis Vinifera (Vaj rrushi) Oil, Ananas Sativus (Ekstrakt ananasi) Fruit, Ceramide NP, Squalane, Carbomer, Simmondsia Chinensis (Vaj fara jojobe), Gliceride të vajit të ullirit, Sodium Stearoyl Glutamate, Coco-Glucoside, Alkol benzilik, Alkol kokosi, Sodium Gluconate, Cyclodextrin, Acidi dehidroacetik, Sodium Hydroxide

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products