Q+A Ceramide Shower Cream

Ceramidet luajnë një rol të rëndësishëm në mbrojtjen e barrierës së lëkurës. Kremi i dushit ofron një...
Brandi: Q+A Skincare
Gjendja: Ka gjendje
Kategoria e produktit: Dermokozmetika
Lek 1,390 ALL
Lek 1,390 ALL
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Size: 250 ML
Subtotal: Lek 1,390
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Q+A Ceramide Shower Cream

Vendor: Q+A Skincare

Q+A Ceramide Shower Cream

Lek 1,390

Vendor: Q+A Skincare

Q+A Ceramide Shower Cream

Lek 1,390
Size: 250 ML

Ceramidet luajnë një rol të rëndësishëm në mbrojtjen e barrierës së lëkurës. Kremi i dushit ofron një pastrim të butë, duke ushqyer thellësisht lëkurën me formulën e saj të pasur dhe kremoze. Aroma e Bajames së Ëmbël dhe Pistachio është kombinuar me nuancat e Frutave të Sheqerosura dhe Drurit të Ëmbël.

 

Përdorimi:
Masazhojeni butësisht në lëkurën e lagur dhe shpëlajeni mirë.

 

Përbërësit Heronj:

Ceramidet e Ananasit 🍍
Ekstrakti i Ananasit është i pasur me Vitaminë E dhe K dhe Ceramide natyrale. Ky ekstrakt i qëndrueshëm ka aftësi hidratuese dhe anti-rrudhë.

Squalane 🌼
Squalane natyral, e marrë nga Vaji i Ullirit, ka aftësi shumë të mira hidratimi dhe absorbimi të shpejtë. Po ashtu, funksionon mirë për të gjitha llojet e lëkurës.

Vaji Jojoba 🍂
Përbërja e Vajit Jojoba është shumë e ngjashme me lëkurën tonë. Kjo e bën të lehtë për t'u absorbuar dhe ndihmon në elasticitetin dhe butësinë e lëkurës.

Sodium Cocoyl Isethionate
E përshtatshme për llojet e lëkurës së ndjeshme, Sodium Cocoyl Isethionate është një agjent pastrimi i butë i njohur për impaktin e tij në barrierën e lëkurës.

 

Ky produkt është i përshtatshëm për veganët. Produktet Q+A nuk testohen mbi kafshët dhe asnjëherë nuk do të testohen.

 

Përbërësit:
Ujë (Water), Alkol Cetearil, Sodium Cocoyl Isethionate, Vaj Amygdalus Dulcis (Badem ëmbël), Glicerinë, Goma Xanthan, Ceramide NP, Squalane, Ekstrakt Ananas Sativus (Ananas) Fruta, Vaj Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seme, Gliserida Ulliri, Glukozë, Ksilatilglukozid, Anhidroxilit, Ksilitol, Sodium Stearoyl Glutamate, Benzoate Sodium, Glukonate Sodium, Caprylyl Glycol, Poliakrilat Crosspolymer-6, Ciklodekstrinë, Parfum (Parfum), Fenoksietanol, Hidroksidë Sodium, Hexyl Cinnamal, Linalool, Salicilat Benzil

Sasia: 250 ml

Prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products