Q+ A - Chamomile Night Cream

Prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar (UK)   Kamomili njihet prej një shekulli për vetitë e tij qetësuese....
Brandi: Q+A Skincare
Gjendja: Ka gjendje
Kategoria e produktit: Dermokozmetika
Lek 1,650
Lek 1,650
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,650
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Q+ A - Chamomile Night Cream

Vendor: Q+A Skincare

Q+ A - Chamomile Night Cream

Lek 1,650

Vendor: Q+A Skincare

Q+ A - Chamomile Night Cream

Lek 1,650

Prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar (UK)

 

Kamomili njihet prej një shekulli për vetitë e tij qetësuese. Rigjeneron lëkurën e lodhur, të stresuar dhe të thatë. Kremi ynë i natës me Kamomil është një hidratues shumë qetësues që vepron gjatë gjumit për të forcuar barrierën e lëkurës suaj dhe i jep asaj një pamje të hidratuar dhe të freskët.


  1. 98.8% Formulë Natyrale 
  2. Cruelty Free 
  3. Pa Alkool
  4. Pa Parfum 
  5. Vegan Friendly


Përdorimi:

Aplikojeni njëtrajtësisht në lëkurën e pastër. Përdoret më mirë si krem gjatë natës.

Kamomil 

Kamomili përgjithësisht përdoret për cajrat e famshëm qetësues, por ai mund të jetë edhe më efektiv për qetësimin e lëkurës suaj. Lulja e kamomilit është përdorur për shekuj në mjekësinë bimore, megjithatë Q+A e ka përmirësuar këtë formulë duke e ekstraktuar përbërësin e vet.

Bisabolol ✳️

Gjendet dhe është i pranishëm në kamomil, por ne shtojmë pak më shumë për ju në përbërjen tonë, Bisabololi ka veti anti-inflamatore, anti-rrudhë dhe ndihmon në zvogëlimin e dukshëm të hiperpigmentimit, duke e bërë një përbërës të shkëlqyer për lëkurën e maturuar dhe të stresuar!

Vaj Fare Jojobe 

Përbërja kimike e Vajit të Jojobës është shumë e ngjashme me teksturën lëkurës sonë. Kjo e bën atë të lehtë për t'u absorbuar dhe ndihmon në përmirësimin e elasticitetit të lëkurës suaj.


Përbërësit: Aqua (Ujë), Helianthus Annuus (Vaj Luledielli) Seed Oil, Vitis Vinifera (Vaj Dru Liqeni) Seed Oil, Glycerin, Glyceryl Stearate, Butyrospermum Parkii (Gjalpë Shea), Simmondsia Chinensis (Vaj Lule Jojobe) Seed Oil, Glyceryl Stearate Citrate, Cetearyl Alcohol, Bisabolol, Chamomilla Recutita (Ekstrakt Lule Kamomil), Aloe Barbadensis (Bimë Kamomil) Leaf Juice Powder, Sodium Gluconate, Sodium Stearoyl Glutamate, Dehydroacetic Acid, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Lactic Acid, Ethylhexylglycerin, Tocopherol, Sodium Citrate

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products