Q+A Collagen Body Butter

Hidratuesi intensiv për trupin me kolagjen është formuluar për të qetësuar, hidratuar dhe rinovuar lëkurën e thatë....
Brandi: Q+A Skincare
Gjendja: Ka gjendje
Kategoria e produktit: Dermokozmetika
Lek 1,650 ALL
Lek 1,650 ALL
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Size: 200 ML
Subtotal: Lek 1,650
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Q+A Collagen Body Butter

Vendor: Q+A Skincare

Q+A Collagen Body Butter

Lek 1,650

Vendor: Q+A Skincare

Q+A Collagen Body Butter

Lek 1,650
Size: 200 ML

Hidratuesi intensiv për trupin me kolagjen është formuluar për të qetësuar, hidratuar dhe rinovuar lëkurën e thatë. Bashkë me një kombinim të Gjalpit Shea dhe Vajit të Farës së Rrushit ndihmon në përmirësimin e elasticitetit të lëkurës.

- Hidraton lëkurën pa lënë ndjesi të lemuar ose të yndyrshme;
- Lëkura bëhet më elastike dhe me shkëlqim;
- Teksturë e lehtë;
- Rigjeneron dhe qetëson lëkurën.
- Aromë e freskët Dardhë e Artë + Rrush


Përdorimi:

Aplikohet një sasi në lëkurë të thatë dhe përhapet njëtrajtësisht.

 

Përbërësit Heronj:

Kolagjen

Gjalp Shea

Squalane

Vaj i Farës së Rrushit


Ky produkt është i përshtatshëm për veganët. Produktet Q+A nuk testohen mbi kafshët dhe asnjëherë nuk do të testohen.


Përbërësit:
Aqua (Ujë), Glicerini, Butyrospermum Parkii (Gjalpë Karité) Butter, Cocos Nucifera (Vaj Kokosi), Alkol Cetearylic, Hectorite, Glicerinë Stearate, Helianthus Annuus (Vaj Luledielli) Seed Oil, Kaprilik/Kaprik Gliceridet, Vitis Vinifera (Vaj Dherë) Sendi, Kolageni, Tripeptide-29, Squalane, Kafeina, Ekstrakti i Hematitit, Simmondsia Chinensis (Vaj Luleshtrydhe) Seed Oil, Tocopheroli, Koko-Glukoza, Natriumi Stearoyl Glutamat, Kaprili Glikoli, Natriumi Ascorbyl Phosphate, Alkooli Kokosit, Parfumi (Parfumi), Fenoksietanoli, Fermenti i Leuconostoc/Rrënjës së Radish, Acidi Sorbik, Acidi Citrik, Limoneni, Linalooli.

Sasia: 200 ml

Prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products