Q+A Festive Favourites Skincare Set

Seti Festive Favourites Skincare përmban Larës për fytyrën me Qumësht Tërshëre, Serum balancues me Acid Azelaik, Krem...
Brandi: Q+A Skincare
Gjendja: Ka gjendje
Kategoria e produktit: Dermokozmetika
Lek 3,500 ALL
Lek 3,500 ALL
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 3,500
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Q+A Festive Favourites Skincare Set

Vendor: Q+A Skincare

Q+A Festive Favourites Skincare Set

Lek 3,500

Vendor: Q+A Skincare

Q+A Festive Favourites Skincare Set

Lek 3,500

Seti Festive Favourites Skincare përmban Larës për fytyrën me Qumësht Tërshëre, Serum balancues me Acid Azelaik, Krem hidratues për fytyrën me Acid Hialuronik dhe Krem për zonën poshtë syve me Vitaminë C, me një paketim ideal për dhurata.

Ky set dhuratash përmban:

Larës për Fytyrën me Qumësht Tërshëre 75 ml

Ky larës i butë pastron thellësisht lëkurën nga papastërtitë dhe makeup. Ushqen, qetëson dhe hidraton lëkurën.

Përdorimi: Masazhojeni me delikatesë në lëkurë të lagur. Përdorni një peshqir të lagur për të hequr makeup-in dhe për të pastruar lëkurën. Shpëlajeni me ujë.

Përbërësit: Ujë (Aqua), Lëng Aloe Barbadensis (Aloe Vera), Vaj arrësh të ëmbla (Prunus Amygdalus Dulcis), Alkool cetearil, Natrium Stearoyl Glutamat, Gjalpë Butyrospermum Parkii (Shea), Glicerini, Aminoacide Oat me Sodium Lauryl, Vaj bizelesh Avena Sativa, Bizele Avena Sativa, Vaj bimore rrushi Prunus Armeniaca, Gjalpë Theobroma Cacao (Kakao), Vaj bimore dielli Helianthus Annuus, Vaj lini Linum Usitatissimum, Alkool benzilik, Acid dehidroacetik, Sorbatë kaliumi, Goma xanthan, Glukonatë natriumi, Tocoferol, Tetrasodium EDTA, Etilekziglicerini, Benzoatë natriumi, Fenoksietanol, Acidi citrik

 

Serum me Acid Azelaik 30 ml

Ky serum mbron lëkurën kundër baktereve të padëshiruara, largon aknet dhe zvogëlon poret. Aplikohet pas larësit.

Përdorimi: Aplikojeni në lëkurë të pastër para aplikimit te kremit hidratues. Këshillohet përdorimi në mëngjes ose në darkë.

Përbërësit: Aqua (Ujë), Aloe Barbadensis (Gel aloe vera) Leaf Juice, Propylene Glycol, Acidi Azelaik, Betaine, Zink PCA, Biosaccharide Gum-1, Glicerini, Ekstrakt Farë Triticum Spelta (Spelt), Ekstrakt Farë Triticum Turanicum (Khorasan), Ekstrakt Farë Eragrostis Tef (Teff), Ekstrakt Farë Chenopodium Quinoa (Quinoa), Xanthan Gumë, Sodium Levulinate, Glyceryl Caprylate, Sodium Anisate, Caprylyl Glycol, Sodium Gluconate, Alkol benzilik, Acidi Dehidroacetik, Sodium Benzoate, Fenoksietanol, Sodium Hydroxide, Acidi Citrik

 

Krem hidratues për Fytyrën me Acid Hialuronik 75 ml

Ky krem hidratues freskon dhe ushqen lëkurën dhe ndihmon në reduktimin e shenjave të rrudhave. Aplikohet pas serumit.

Përdorimi: Aplikojeni në lëkurë të pastër në mëngjes dhe / ose në mbrëmje.

Përbërësit: Ujë (Aqua), Vaj Luledielli (Helianthus Annuus), Alkool Cetearyl, Stéarate Gliceryle, Glicerina, Lëng Aloe Vera (Aloe Barbadensis) i Gjetheve, Triglyceride Kapriliçe/Kapritike, Vaj Farë Vite (Vitis Vinifera), Natrium Hialuronat, Polikrosspolimer Natrium Hialuronat, Acid Poliglutamik, Vaj Jojobe (Simmondsia Chinensis), Ekstrakt Orizi i Prishur Hidrolizuar, Stéarate Sakarozë, Glutamat Natriumi i Stéaroil, Tocoferol, Propanediol, Alkool Benzilik, Benzoat Natriumi, Goma Ksantan, Coco-Glucoside, Alkool Koko, Acidi Dehidroacetic, Ekstrakt Lule Druri Kitarë (Lonicera Caprifolium), Ekstrakt Lule Druri Kitarë (Lonicera Japonica), Acidi Citrik

 

Krem për Zonën poshtë Syve me Vitaminë C 15 ml

Ky krem për zonën poshtë syve zbardhon dhe i jep shkëlqim lëkurës duke e lënë të hidratuar dhe të rifreskuar.

Përdorimi: Aplikojeni me delikatesë në zonën poshtë syve dhe bëni masazh në lëkurë për 20-30 sekonda. Për efekt më intensiv këshillohet përdorimi në mëngjes dhe në darkë.

Përbërësit: Ujë, Trigliceridet Kaprilik/Kaprik, Propanedioli, Alkole C14-22, Vajra të Farave të Simondsia Chinensis (Jojoba), Gjalpë e Rrënjës së Ullirit të Japonisë Rhus Verniciflua, Gjalpë e Shea-s Butyrospermum Parkii, Glicerini, Polimeri i Acrylateve të Hidroksietil/Sodium Acryloyldimethyl Taurate, Acidi Askorbik, Niacinamidi, Glikogeni, Acid Hialuronik, Ekstrakti i Frutave të Kishonit Malpighia Emarginata (Acerola), Vajra të Farave të Diellit Helianthus Annuus, Amilopektina, O-Cimen-5-ol, Polisorbat 60, Sorbitani Izostearet, Glukoza, Glikoli i Caprylyl, Goma Xanthan, Alkilo Glukozidi C12-20, 1,2-Heksandiol, Etilheksilglicerini, Tokofëroli, Acidi Citrik

 

Këto produkte janë të përshtatshme për veganët. Produktet Q+A nuk testohen mbi kafshët dhe asnjëherë nuk do të testohen.

Prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products