Q+A - Ginger Root Daily Moisturiser

Prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar (UK) Kjo formulë hidratuese që gjendet në rutinën e përditshme është e pasur me...
Brandi: Q+A Skincare
Gjendja: Ka gjendje
Kategoria e produktit: Dermokozmetika
Lek 1,150 ALL
Lek 1,150 ALL
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Size: 75 ML
Subtotal: Lek 1,150
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Q+A - Ginger Root Daily Moisturiser

Vendor: Q+A Skincare

Q+A - Ginger Root Daily Moisturiser

Lek 1,150

Vendor: Q+A Skincare

Q+A - Ginger Root Daily Moisturiser

Lek 1,150
Size: 75 ML

Prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar (UK)

Kjo formulë hidratuese që gjendet në rutinën e përditshme është e pasur me ingredientë natyralë si Rrënja e Xhinxherit dhe Aloe Vera Organike. Kjo formulë e krijuar është hidratuesi perfekt i përditshëm që do t'ju lërë lëkurën e ushqyer dhe gati për ditën që vjen.


  1. 98.7% Formulë Natyrale 
  2. Cruelty Free 
  3. Pa Alkool
  4. Pa Parfum 
  5. Vegan Friendly


Përdorimi:

Aplikoni kremin në lëkurën e pastër në mënyrë të njëtrajtshme. Këshillohet përdorimi në mëngjes dhe në darkë, ose si bazë per makeup.

Ekstrakti i Rrënjës së Xhinxherit ✴️

Përbërësi perfekt për lëkurën e acaruar, Rrënja e Xhinxherit rigjeneron dhe përmirëson lëkurën tuaj dhe është e njohur për zvogëlimin e dukjes së rrudhave duke balancuar dhe hiperpigmentimin e lëkurës. Ka një aromë të mrekullueshme, pa ekstrakte të parfumeve jo natyral.

Aloe Vera 

Aloe Vera është e pasur me Polisakaride, një molekulë që hidraton lëkurën ndërsa krijon një barrierë mbrojtëse nga dielli dhe papastertitë. Kombinimi i lartë i vitaminave dhe mineraleve, duke përfshirë vitaminat A dhe E, e bën këtë përbërës një hidratues intensiv.

Tocopherol 

Tocopherol është një burim natyral i Vitaminës E që gjendet në farat e Lulediellit dhe ofron hidratim dhe ushqim intensiv për të gjitha tipet e lëkurës.

 

Përbërësit: Aqua (Ujë), Vaji i Farave të Helianthus Annuus (Dielli), Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Glicerini, Vaji i Farave të Vitis Vinifera (Dardhë), Trigliceridet Kaprilik/Kaprik, Ekstrakti i Rrënjes së Djegësit Zingiber Officinale, Vaji i Rrënjes së Djegësit Zingiber Officinale, Allantoina, Pudra e Gjetheve të Aloe Barbadensis (Aloe Vera), Vaji i Farave të Simmondsia Chinensis (Jojoba), Tocopherol, Coco-Glucoside, Alkoli i Kokosit, Benzyl Alcohol, Sukroza Stearate, Natriumi i Sodium Stearoyl Glutamate, Natriumi i Sodium Benzoate, Xanthan Gum, Acidi Dehidroacetik, Acidi Citrik, Limonene, Citral, Geraniol, Citronellol

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products