Q+A - Grapefruit Multi-Balm

Prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar (UK) Një produkt thelbësor që duhet të jetë pjesë e cdo rutine për kujdesin e lëkurës....
Brandi: Q+A Skincare
Gjendja: Ka gjendje
Kategoria e produktit: Dermokozmetika
Lek 890
Lek 890
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Size: 15 ML
Subtotal: Lek 890
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Q+A - Grapefruit Multi-Balm

Vendor: Q+A Skincare

Q+A - Grapefruit Multi-Balm

Lek 890

Vendor: Q+A Skincare

Q+A - Grapefruit Multi-Balm

Lek 890
Size: 15 ML

Prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar (UK)


Një produkt thelbësor që duhet të jetë pjesë e cdo rutine për kujdesin e lëkurës. Ky krem-vajor me Qitro është formuluar me një përzierje të vajit Jojoba, Gjalpit te Kakaos dhe Qitros. Mund ta aplikoni në buzë të çara, si një mbrojtës hidratues për kutikulat, ose ta përdorni për të hidratuar pjesë të theksuara të lëkurës së thatë.  Këto janë vetëm disa nga përdorimet e tij!


  1. 100% Formulë Natyrale 
  2. Cruelty Free 
  3. Pa Alkool
  4. Pa Parfum 
  5. Vegan Friendly


Përdorimi

Aplikojeni në lëkurën e thatë sipas nevojës. Mund të përdoret në buzë, kutikula ose çdo pjesë të lëkurës së thatë si kyçe ose gishta të dorës.

Vaji Jojoba 

Tradicionalisht, Jojoba është përdorur për të relaksuar lëkurën dhe buzët e çara. Ky produkt vajor përthithet lehtësisht nga lëkura dhe sjell hidratim të thellë!

Alpha Bisabololi 

Përftohet nga pemët e Candeia por gjithashtu gjendet edhe në bimën e Kamomilit, Alpha Bisabololi ka një efekt qetësues natyral dhe tradicionalisht është përdorur për të qetësuar lëkurën e thatë dhe për ta relaksuar atë.

Qitro 

Natyrisht i pasur me vitamina C dhe plot antioksidantë, ky frut freskues promovon lëkurën e shëndetshme! Po ashtu ka një aromë tërheqëse dhe të mrekullueshme.

Gjalpi Kakao 

I pasur me Acide Yndyrore, Gjalpi i Kakaos ka aftësinë për të ushqyer dhe zbutur lëkurën. Përthahet shpejt në sipërfaqen e lëkurës dhe efekti hidratues shihet qartë që në aplikimin e parë.

 

Përbërësit: Vaj Lule Ricinus Communis (Castor), Rhus Verniciflua (Lethra Japonike Sumac) Qelqi i Lëkurës, Gliceril Rosinate, Gjalpë Theobroma Grandiflorum (Kupaku) Prej Farës, Vaj Arrë Prunus Amygdalus Dulcis (Arrë e ëmbël), Skvalan, Vaj i Lëkurës së Lëngshme Ricinus i Hidrogjenizuar, Vaj Lëkurë Qitro Citrus Paradisi, Vaj Farë Sclerocarya Birrea (Marula), Vaj Farë Argania Spinosa (Argan), Bisabolol, Gjalpë Theobroma Cacao (Kakao) Farës, Qelqi i Kopernicia Cerifera (Karnauba), Vaj Farë Simmondsia Chinensis (Jojoba), Pjesë të përpunuara të Vajit të Vezës së Ullirit Olea Europaea, Gliceril Oleate, Tocopherol, Limonene, Citral, Linalool, Citronellol, Geraniol

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products