Q+A - Hyaluronic Acid Body Wash

Prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar (UK) Acidi Hialuronik është një hidratues i shkëlqyer që rigjeneron lëkurën e...
Brandi: Q+A Skincare
Gjendja: Ka gjendje
Kategoria e produktit: Dermokozmetika
Lek 1,190
Lek 1,190
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Size: 250 ML
Subtotal: Lek 1,190
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Q+A - Hyaluronic Acid Body Wash

Vendor: Q+A Skincare

Q+A - Hyaluronic Acid Body Wash

Lek 1,190

Vendor: Q+A Skincare

Q+A - Hyaluronic Acid Body Wash

Lek 1,190
Size: 250 ML

Prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar (UK)


Acidi Hialuronik është një hidratues i shkëlqyer që rigjeneron lëkurën e thatë të fytyrës dhe trupit tuaj. Ky larës trupi me bazë xheli siguron hidratim të përsosur për lëkurën tuaj gjatë dushit falë një përzierjeje të Acidit Hialuronik, Ekstraktit të Algave dhe Saccharide Isomerate. Krijon një shkumë që ofron një pastrim të butë dhe efektiv të lëkurës së trupit. Aroma frutore dhe e freskët e Mollës dhe Avokados është e përsosur për pastrimin e përditshëm, i kombinuar me nuancat e Mimozës, Magnolias dhe Ullirit.


  1. 97% Formulë Natyrale 
  2. Cruelty Free 
  3. Pa Alkool
  4. Pa Parfum 
  5. Vegan Friendly


Përdorimi:

Masazhoni kremin butësisht gjatë dushit dhe lajeni me ujë të rrjedhshëm. Ky produkt është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

Saccharide Isomerate 

Ky përbërës ultra-hidratues, i nxjerrë nga bimët, është 100% natyral. Ai siguron hidratim që zgjat gjatë për lëkurën.

Acidi Hialuronik 

Acidi Hialuronik rikthen freskinë, hidraton dhe promovon lëkurë të shëndetshme. Acidi Hialuronik ka përbërje me peshë molekulare të mesme që hidraton si shtresat më të thella të lëkurës, ashtu edhe sipërfaqen për hidratim të menjëhershëm.

Ekstrakti i Algave 

Kjo formë e pasur me vitamina të Algave ndihmon në mbështetjen dhe mirëmbajtjen e funksionimit të shëndetshëm të lëkurës, duke sjellë një lëkurë më të butë, më elastike dhe më të hidratuar. Ajo gjithashtu përmban Oligosakaride që ndihmojnë në ngadalësimin e humbjes së ujit dhe të lagështisë së domosdoshme të lëkurës.

 

Përbërësit: Uji (Aqua), Sodium Coco-Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Caprylyl/Capryl Glucoside, Glicerinë, Acid Hialuronik, Lëng Bimor i Gjetheve të Aloes (Aloe Barbadensis), Natrium Hialuronat, Sakarid Izomerat, Ekstrakti i Rëndësishëm të Algeve (Macrocystis Pyrifera), Ekstrakti i Luleve të Caprifolium (Lonicera Caprifolium), Ekstrakti i Luleve të Japonicës (Lonicera Japonica), Natrium Glukonat, Natrium Benzoat, Sorbat Kaliumi, Natrium Citrat, Guar Hidroksipropiltrimonium Klorid, Distearat Glikoli, Laureth-4, Parfum (Aromë), Natrium Klorid, Acidi Citrik, Linalool

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products