Q+A - Hyaluronic Acid Daily Moisturiser

Prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar (UK) Acidi Hialuronik është një hidratues perfekt për të freskuar dhe ushqyer...
Brandi: Q+A Skincare
Gjendja: Ka gjendje
Kategoria e produktit: Dermokozmetika
Lek 1,150 ALL
Lek 1,150 ALL
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Size: 75 ML
Subtotal: Lek 1,150
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Q+A - Hyaluronic Acid Daily Moisturiser

Vendor: Q+A Skincare

Q+A - Hyaluronic Acid Daily Moisturiser

Lek 1,150

Vendor: Q+A Skincare

Q+A - Hyaluronic Acid Daily Moisturiser

Lek 1,150
Size: 75 ML

Prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar (UK)

Acidi Hialuronik është një hidratues perfekt për të freskuar dhe ushqyer lëkurën e thatë! Kjo formulë është e pasur me ingredientë hidratues, të ndërtuar jo vetëm për të hidratuar thellësisht, por edhe për të siguruar që të keni një lëkurë gjithmonë të butë, të rigjeneruar dhe të mbrojtur.


  1. 95.4% Formulë Natyrale 
  2. Cruelty Free 
  3. Pa Alkool
  4. Pa Parfum 
  5. Vegan Friendly


Përdorimi:

Aplikojeni në lëkurë të pastër në mëngjes dhe / ose në mbrëmje.

Crosspolimeri i Acidit Hialuronik

Acidi Hialuronik rigjeneron, hidraton dhe promovon një lëkurë të shëndetshme. Crosspolimeri ynë është i ndertuar të qëndrojë në qelizat e sipërme të lëkurës për një afat kohor më të gjatë, që lëkura juaj të ndihet e hidratuar gjatë gjithë ditës!

Ekstrakti i Krundeve të Orizit

Mbushur me vitamina E qetësuese dhe hidratuese dhe me shumë antioksidantë, ekstrakti i Krundeve të Orizit promovon një lëkurë më të butë dhe më të ndritshme, duke mbrojtur lëkurën tuaj nga faktorët mjedisorë të jashtëm që mund të shkaktojnë papastërti në lëkurën tuaj.

Acidi Poliglutamik

Ne e adhurojmë fuqinë hidratuese! Acidi Poliglutamik balancon yndyrën në lëkurën tuaj dhe ndihmon në rigjenerimin e shëndetshëm të lëkurës, duke u kombinuar me Acidin Hialuronik për të ushqyer qelizat e lëkurës suaj nga mëngjesi deri në mbrëmje duke formuar një barrierë mbrojtëse për të mbajtur Acidin Hialuronik aty ku lëkura ka më shumë nevojë për të.

 

Përbërësit: Ujë (Aqua), Vaj Luledielli (Helianthus Annuus) i Sëmurëve, Alkool Cetearyl, Stéarate Gliceryle, Glicerina, Lëng Aloe Vera (Aloe Barbadensis) i Gjetheve, Triglyceride Kapriliçe/Kapritike, Vaj Farë Vite (Vitis Vinifera), Natrium Hialuronat, Polikrosspolimer Natrium Hialuronat, Acid Poliglutamik, Vaj Jojobe (Simmondsia Chinensis), Ekstrakt Orizi i Prishur Hidrolizuar, Stéarate Sakarozë, Glutamat Natriumi i Stéaroil, Tocoferol, Propanediol, Alkool Benzilik, Benzoat Natriumi, Goma Ksantan, Coco-Glucoside, Alkool Koko, Acidi Dehidroacetic, Ekstrakt Lule Druri Kitarë (Lonicera Caprifolium), Ekstrakt Lule Druri Kitarë (Lonicera Japonica), Acidi Citrik

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products