Q+A - Hyaluronic Acid Facial Serum

Prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar (UK) Acidi Hialuronik është një hidratues i jashtëzakonshëm. A e dini se...
Brandi: Q+A Skincare
Gjendja: Ka gjendje
Kategoria e produktit: Dermokozmetika
Lek 900
Lek 900
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Size: 30 ML
Subtotal: Lek 900
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Q+A - Hyaluronic Acid Facial Serum

Vendor: Q+A Skincare

Q+A - Hyaluronic Acid Facial Serum

Lek 900

Vendor: Q+A Skincare

Q+A - Hyaluronic Acid Facial Serum

Lek 900
Size: 30 ML

Prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar (UK)

Acidi Hialuronik është një hidratues i jashtëzakonshëm. A e dini se këtë substancë ne e prodhojmë edhe vetë natyralisht në trupat tanë?


  1. 98.35% Formulë Natyrale 
  2. Cruelty Free 
  3. Pa Alkool
  4. Pa Parfum 
  5. Vegan Friendly


Përdorimi:

Aplikohet në lëkurën e pastër para aplikimit te kremit hidratues, në mëngjes dhe në mbrëmje. Këshillohet të aplikohet në lëkurë të lagur për efekt më të shpejtë dhe rezultat më të kënaqshëm. 

Acidi Hialuronik 

Acidi Hialuronik rigjeneron, hidraton dhe promovon lëkurën e shëndetshme. Acidi Hialuronik gjithashtu është i njohur për qasjen e tij anti-rrudhë, duke e bërë atë një përbërës kyç për lëkurën e maturuar.

Rrëshira Bioskarakterike 

E prodhuar përmes procesit të fermentimit të bimëve, Bioskarakterika ofron hidratim intensiv ndërsa ndihmon në zvogëlimin e dukshëm të rrudhave. Ajo do të lërë lëkurën tuaj të butë dhe do t'ju japë ndjesinë e freskisë.

Betaina 

Prodhuar nga nënprodukti i Panxharit të Sheqerit, ky përbërës i qëndrueshëm në aspektin natyral është i shkëlqyeshëm për mjedisin dhe më i miri për lëkurën tuaj. Ai ndihmon në balancimin e nivelit të yndyrës.

 

Përbërësit: Ujë (Aqua), Propilen Glikol, Betainë, Hialuronat Natriumi, Guma Biçakarboksidike-1, Kaprili Glikol, Acid Laktik, Glukonat Natriumi, Glicerina, Fenoksietanol, Levulinat Natriumi, Kaprilat Glicerili, Anisat Natriumi, Gumë Ksantan

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products