Q+A - Hyaluronic Acid Gel Cleanser

Prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar (UK) Acidi Hialuronik është një hidratues i jashtëzakonshëm. A e dini se...
Brandi: Q+A Skincare
Availability: In Stock
Product Type: Dermokozmetika
Lek 1,090
Lek 1,090
Please hurry! Only 5 left in stock
Size: 125 ML
Subtotal: Lek 1,090
10 customers are viewing this product

Free Shipping

Free standard shipping on orders over $99

Estimated to be delivered on 12/01/2022 - 15/10/2022.

Free Returns

Learn More.

Covid-19 Shipping Delay Notice

Q+A - Hyaluronic Acid Gel Cleanser

Q+A - Hyaluronic Acid Gel Cleanser

Lek 1,090

Q+A - Hyaluronic Acid Gel Cleanser

Lek 1,090
Size: 125 ML

Prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar (UK)

Acidi Hialuronik është një hidratues i jashtëzakonshëm. A e dini se këtë substancë ne e prodhojmë edhe vetë natyralisht në trupat tanë? Produkti ynë përdor substanca pastrimi të buta dhe me efekt zbutës që vetëm rrisin përqëndrimin e hidratimit të lëkurës suaj, në vend që të ndjeni thatësi dhe tensionim!


  1. 95.4% Formulë Natyrale 
  2. Cruelty Free 
  3. Pa Alkool
  4. Pa Parfum 
  5. Vegan Friendly


Përdorimi:

Masazhojeni kremin në lëkurën e lagur. Pastrojeni duke e larë me ujë të ngrohtë. Këshillohet të përdoret në mëngjes dhe në darkë.

Acid Hialuronik 

Acidi Hialuronik rigjeneron, hidraton dhe promovon një lëkurë të shëndetshme. Acidi Hialuronik njihet gjithashtu për vetitë anti-rrudhë, duke e bërë atë një përbërës kyç për lëkurën e maturuar. Ne përdorim dy lloje Acidi Hialuronik për të dyfishuar efektin e hidratimit!

Coco Betaine 

Ndryshe nga Betaine e zakonshme, Coco Betaine është një substancë pastruese që jo vetëm respekton balancën e yndyrës së lëkurës suaj, por siguron që toneri dhe serumet tuaja të përhapen mbi lëkurën tuaj njëtrajtësisht dhe pa vështirësi!

Aloe Vera 

Aloe Vera është e pasur me Polisakaride, një molekulë që hidraton lëkurën duke krijuar një barrierë mbrojtëse nga faktorët e jashtëm mjedisorë. Koncentrimi i lartë i vitaminave dhe mineraleve, duke përfshirë vitaminat A dhe E, e bën një hidratues të fuqishëm.

 

Përbërësit: Aqua (Ujë), Coco-Betaine, Glycerin, Propanediol, Caprylyl/Capryl Glucoside, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Hyaluronate, Sodium Gluconate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide, Cocamidopropyl Betaine

Nam tempus turpis at metus scelerisque placerat nulla deumantos solicitud felis. Pellentesque diam dolor, elementum etos lobortis des mollis ut risus. Sedcus faucibus an sullamcorper mattis drostique des commodo pharetras loremos.Donec pretium egestas sapien et mollis. Pellentesque diam dolor cosmopolis etos lobortis.

Comodous:
Comodous in tempor ullamcorper miaculis
Mattis laoreet:
Pellentesque vitae neque mollis urna mattis laoreet.
Divamus de ametos:
Divamus sit amet purus justo.
Molestie:
Proin molestie egestas orci ac suscipit risus posuere loremous

Returns Policy

You may return most new, unopened items within 30 days of delivery for a full refund. We'll also pay the return shipping costs if the return is a result of our error (you received an incorrect or defective item, etc.).

You should expect to receive your refund within four weeks of giving your package to the return shipper, however, in many cases you will receive a refund more quickly. This time period includes the transit time for us to receive your return from the shipper (5 to 10 business days), the time it takes us to process your return once we receive it (3 to 5 business days), and the time it takes your bank to process our refund request (5 to 10 business days).

If you need to return an item, simply login to your account, view the order using the "Complete Orders" link under the My Account menu and click the Return Item(s) button. We'll notify you via e-mail of your refund once we've received and processed the returned item.

Shipping

We can ship to virtually any address in the world. Note that there are restrictions on some products, and some products cannot be shipped to international destinations.

When you place an order, we will estimate shipping and delivery dates for you based on the availability of your items and the shipping options you choose. Depending on the shipping provider you choose, shipping date estimates may appear on the shipping quotes page.

Please also note that the shipping rates for many items we sell are weight-based. The weight of any such item can be found on its detail page. To reflect the policies of the shipping companies we use, all weights will be rounded up to the next full pound.

Drostique Nam tempus turpis at metus scelerisque placerat nulla deumantos
Pharetro Lorem Pellentesque diam dolor elementum etos lobortis des mollis
Milancelos Donec pretium egestas sapien et mollis
Pellentesque Sedcus faucibus an sullamcorper mattis drostique des commodo pharetras
Proin Molestie Pellentesque diam dolor elementum etos lobortis des mollis
Cosmopolis Donec pretium egestas sapien et mollis

Related Products

Recently Viewed Products