Q+A - Hyaluronic Acid Wet Skin Moisturiser

Prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar (UK) I ndërtuar për t’u aplikuar në lëkurën e lagur, Hidratuesi pas...
Brandi: Q+A Skincare
Gjendja: Ka gjendje
Kategoria e produktit: Dermokozmetika
Lek 1,390 ALL
Lek 1,390 ALL
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Size: 250 ML
Subtotal: Lek 1,390
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Q+A - Hyaluronic Acid Wet Skin Moisturiser

Vendor: Q+A Skincare

Q+A - Hyaluronic Acid Wet Skin Moisturiser

Lek 1,390

Vendor: Q+A Skincare

Q+A - Hyaluronic Acid Wet Skin Moisturiser

Lek 1,390
Size: 250 ML

Prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar (UK)

I ndërtuar për t’u aplikuar në lëkurën e lagur, Hidratuesi pas Dushit me Acid Hialuronik është zgjedhja unike për momente kur jeni duke nxituar, me hidratim maksimal për lëkurën. Një kombinim i vajrave ushqyes të Avokados dhe Arrës, së bashku me Acidin Hialuronik dhe Prebiotikë, punojnë në harmoni për të hidratuar dhe rigjeneruar lëkurën. Aromë frutash me Mollë të freskët + Avokado janë perfekte për hidratimin e përditshëm, e kombinuar me ekstraktet e Mimozës, Magnolias dhe Ullirit.

 

  1. 95.4% Formulë Natyrale 
  2. Cruelty Free 
  3. Pa Alkool
  4. Pa Parfum 
  5. Vegan Friendly

 

Përdorimi:

Pas daljes nga dushi, masazhojeni në lëkurën e pastër dhe të lagur për 20-30 sekonda. Pas absorbimit, thajeni me peshqir si zakonisht.

Acid Hialuronik

Acidi Hialuronik rigjeneron, hidraton dhe promovon një lëkurë të shëndetshme. Në përdorim Acid Hialuronik me peshë molekulare mesatare, i cili hidraton thellësinë e lëkurës dhe sipërfaqen e saj për hidratim të menjëhershëm.

Prebiotikë

Duke punuar me vëmendje për të mbështetur mikrobiomën e lëkurës, Prebiotikët ndihmojnë në riekuilibrimin dhe forcimin e barrierës së lëkurës, duke minimizuar kështu mundësinë e ndjeshmërisë së lëkurës!

Vaj Avokado

Avokado është një nga ushqimet më të pasura me substancat ushqyese, i pasur me vitamina A, E, B1, B2 dhe D, si dhe acidet yndyrore të rëndësishme. Ata ndihmojnë në krijimin e një barriere rezistente ndaj ujit, duke mbrojtur lëkurën tuaj nga dehidratimi.

Vaj Lajthie

Vaji i Lajthisë është një ingredient i lehtë dhe i shpejtë në përthithje, qe lejon këtë formulë të përthithet lehtësisht nga lëkura, qoftë ajo e lagur ose e thatë! Ai gjithashtu është i pasur me acide yndyrore, të cilat ndihmojnë në luftimin e zonave të thata dhe në ushqyerjen e barrierës së lëkurës.

 

Përbërësit: Uji (Aqua), Vaj Luleshtrydhe (Brassica Campestris) (Vaj Kanola), Glicerinë, Vaj Arrë (Corylus Avellana), Vaj Ricinus Communis (Vaj Kastroje), Vaj Avokado (Persea Gratissima), Natrium Hialuronat, Inulinë, Ekstrakti i Luleve të Caprifolium (Lonicera Caprifolium), Ekstrakti i Luleve të Japonicës (Lonicera Japonica), Vaj Bletësh (Copernica Cerifera) (Cera Karneube), Fruktozë, Vaj Ricinus Communis i Hidrogjenizuar (Vaj Kastroje i Hidrogjenizuar), Kaprilil Glikol, Dekilin Glikol, Glukozë, C12-20 Alkil Glukozidë, Akrilatë / C10-30 Alkil Akrilatë Krosopolimerë, Gumë Arabike (Acacia Senega Gumë Ksantan, Natrium Hidroksidë, Parfum (Aromë), C14-22 Alkole, Fenoksietanol, Acidi Citrik, Linalool, Alfa-Izometil Ionone, Heksil Cinamal, Limonen, Citronelol, Eugenol

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products