Q+A - Marine Hyaluronate Toning Lotion

Prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar (UK) Kjo përzierje unike e Acidit Hialuronik dhe substancave aktive detare ndihmon...
Brandi: Q+A Skincare
Gjendja: Ka gjendje
Kategoria e produktit: Dermokozmetika
Lek 1,100 ALL
Lek 1,100 ALL
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Size: 100 ML
Subtotal: Lek 1,100
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Q+A - Marine Hyaluronate Toning Lotion

Vendor: Q+A Skincare

Q+A - Marine Hyaluronate Toning Lotion

Lek 1,100

Vendor: Q+A Skincare

Q+A - Marine Hyaluronate Toning Lotion

Lek 1,100
Size: 100 ML

Prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar (UK)

Kjo përzierje unike e Acidit Hialuronik dhe substancave aktive detare ndihmon në përmirësimin e elasticitetit të lëkurës dhe nivelit të hidratimit. Tekstura unike e Locionit Tonik me Acid Hialuronik Detar e bën atë tonikun më hidratues që kemi.


  1. 99.9% Formulë Natyrale 
  2. Cruelty Free 
  3. Pa Alkool
  4. Pa Parfum 
  5. Vegan Friendly


Përdorimi:

Ky locion tonik përdoret si alternativa më hidratuese në vend të tonikut tradicional. Aplikoni disa pika në një copë të pambuktë dhe vendoseni lehtësisht në lëkurë derisa të përthahet.

Ekstrakti i Rrënjës së Algës 

Kjo lloj alge e pasur me vitamina ndihmon në mbështetjen dhe ruajtjen e funksionimit të shëndetshëm të lëkurës, duke çuar në një lëkurë më të butë, më të qëndrueshme dhe më të hidratuar. Ajo gjithashtu përmban Oligosakaride që ndihmojnë në ruajtjen e balancës së hidratimit (ujit) në lëkurë.

Acid Hialuronik 

Acidi Hialuronik rigjeneron, hidraton dhe promovon një lëkurë të shëndetshme. Acidi Hialuronik dhe substancat detare punojnë së bashku në harmoni, duke lënë një shtresë të hollë në lëkurë për të krijuar një efekt të tërhequr të saj.

Squalane 

Squalane e përftuar nga Vaji i Ullirit. Ka aftësi të jashtëzakonshme hidratuese dhe përthahet shpejt në lëkurë. Këshillohet për të gjitha tipet e lëkurës.


Përbërësit: Ujë (Aqua), Propanediol, Glicerina, Pentilen Glikol, Squalane, Acid Hialuronik, Sodium Hyaluronate, Ekstrakt i Rrënjës së Rrënjës së Detit (Macrocystis Pyrifera), Ekstrakt i Lëndës së Purpurt (Porphyra Umbilicalis), Ekstrakt i Kallamelës së Detit (Palmaria Palmata), Ekstrakt i Karagenit (Chondrus Crispus), Ekstrakt i Spagjetit të Detit (Himanthalia Elongata), Ekstrakt i Fronit Wakame (Undaria Pinnatifida), Ekstrakt i Hijiki (Sargassum Fusiforme), Ekstrakt i Kelpit (Laminaria Digitata), Ekstrakt i Bladderwrack (Fucus Vesiculosus), Ekstrakt i Stelave të Detit (Limonium Vulgare), Betaine, Succinoglycan, Sorbat i Potasiumit, Benzoat i Natriumit, Acidi Citrik, Ekstrakt i Lules së Caprifolit (Lonicera Caprifolium), Ekstrakt i Lules së Japonisë (Lonicera Japonica)

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products