Q+A - Niacinamide Daily Toner

Prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar (UK) Niacinamidet e gjetura në tonikun tonë të përditshëm janë vitaminat thelbësore që...
Brandi: Q+A Skincare
Gjendja: Ka gjendje
Kategoria e produktit: Dermokozmetika
Lek 1,090
Lek 1,090
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Size: 100 ML
Subtotal: Lek 1,090
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Q+A - Niacinamide Daily Toner

Vendor: Q+A Skincare

Q+A - Niacinamide Daily Toner

Lek 1,090

Vendor: Q+A Skincare

Q+A - Niacinamide Daily Toner

Lek 1,090
Size: 100 ML

Prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar (UK)

Niacinamidet e gjetura në tonikun tonë të përditshëm janë vitaminat thelbësore që trupi ynë nuk mund t’i prodhojë. Ato ndihmojne në qetësimin e skuqjes së lëkurës dhe akneve duke zvogëluar gjithashtu edhe dukjen e poreve.


  1. 95.4% Formulë Natyrale 
  2. Cruelty Free 
  3. Pa Alkool
  4. Pa Parfum 
  5. Vegan Friendly


Përdorimi:

Aplikoni disa pika në një pambuk dhe aplikojeni butësisht në lëkurën tuaj, për të ndihmuar në heqjen e makeup-it dhe papastërtive të lëkurës.

Niacinamidet 

Te njohura gjithashtu si B3, Niacinamidet nuk mund të prodhohen në trupin tuaj, por janë të nevojshme në rutinën tuaj të kujdesit ndaj lëkurës nëse vuani nga hiperpigmentimi i lëkurës. Ky përbërës shumëfunksional ka veti qetësuese kundër akneve, anti-rrudhë, dhe qetësuese të tonit të lëkurës që ndihmojnë në balancimin e ngjyrës së saj dhe zvogëlimin e poreve.

Acid Hialuronik 

Acidi Hialuronik rigjeneron, hidraton dhe promovon një lëkurë të shëndetshme. Ai është një përbërës kyç në luftën kundër rrudhave të holla.

Aloe Vera 

Aloe Vera është e pasur me Polisakaride, një molekulë që hidraton lëkurën duke krijuar një barriërë mbrojtëse nga faktorët e jashtëm mjedisor. Koncentrimi i lartë i vitaminave dhe mineraleve, duke përfshirë vitaminat  A dhe E, e bën këtë përbërës një hidratues intensiv.

 

Përbërësit: Aqua (Ujë), Aloe Barbadensis (Gel aloe vera) Leaf Juice, PEG-6 Caprylic/ Capric Glycerides, Glicerini, Niacinamide, Sodium Hyaluronate, Xylitol, Ekstrakt i Lonicera Caprifolium (Lule mollë), Ekstrakt i Lonicera Japonica (Lule mollë), Betaine, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Acidi Citrik

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products