Q+A - Niacinamide SPF50 Balancing Facial Sunscreen

Ky krem mbrojtës i përditshëm, i lehtë për lëkurën dhe pa shkëlqim të yndyrshëm, mbron nga efektet...
Brandi: Q+A Skincare
Gjendja: Ka gjendje
Kategoria e produktit: Dermokozmetika
Lek 2,000 ALL
Lek 2,000 ALL
Mbylle porosinë vetëm 20 kanë ngel në stok!
Size: 50 ML
Subtotal: Lek 2,000
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Q+A - Niacinamide SPF50 Balancing Facial Sunscreen

Vendor: Q+A Skincare

Q+A - Niacinamide SPF50 Balancing Facial Sunscreen

Lek 2,000

Vendor: Q+A Skincare

Q+A - Niacinamide SPF50 Balancing Facial Sunscreen

Lek 2,000
Size: 50 ML

Ky krem mbrojtës i përditshëm, i lehtë për lëkurën dhe pa shkëlqim të yndyrshëm, mbron nga efektet dëmtuese të diellit ndërsa qetëson dhe hidraton lëkurën. Baza e tij unike xhel-krem krijon një ndjesi të freskët dhe të lehtë pas aplikimit, duke mos lënë asnjë mbetje të padëshiruar dhe duke mbajtur lëkurën tuaj të rehatshme gjatë gjithë ditës. Kombinuar me Niacinamide, kjo formulë minerale hibride ndihmon në rregullimin e nivelit të yndyrës në lëkurë, zvogëlon madhësinë e poreve dhe mban në kontroll aknet, ndërsa ofron mbrojtje të gjerë spektri kundër rrezeve UVA dhe UVB.

Mbrojtje e gjerë spektri SPF 50, PA ++++ për mbrojtje kundër rrezeve UVA dhe testuar dermatologjikisht për lëkurë të ndjeshme.

Si të përdor kremin mbrojtës me Niacinamide?
Aplikoni një sasi të mjaftueshme çdo ditë në lëkurën e pastër. Masazhojeni butësisht në fytyrë dhe qafë deri në absorbimin e plotë. Përdoreni si hapin e fundit në rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës ose para aplikimit të makeup. Aplikojeni të paktën 15 minuta para ekspozimit ndaj diellit.

Një studim i pavarur me 59 pjesëmarrës. Rezultatet e studimit janë këto:

95% ranë dakord që ky SPF ofron rezultatet që do të prisnin nga një produkt kujdesi i lëkurës pa SPF
96% ranë dakord që produkti ndihet i lehtë dhe pa shkëlqim të yndyrshëm
89% ranë dakord që produkti nuk shkakton akne
88% ranë dakord që produkti nuk shkakton prishjen e makeup
88% ranë dakord që produkti ndihmon në zvogëlimin e dukjes së poreve
89% ranë dakord që pas absorbimit, produkti mund të lë një shtresë minimale të bardhë në lëkurë

(Studim i pavarur nga 59 përdorues, të cilët përdorën produktin para se të dilte në treg.)

Përbërësit Heronj:

Niacinamide 💊

L-Arginina 🧬

Aloe Vera 🍃

Filtrat Minerale Hibride UV 🌞

 

Ky produkt është i përshtatshëm për veganët. Produktet Q+A nuk testohen mbi kafshët dhe asnjëherë nuk do të testohen.

Përbërësit:

Ujë (Ujë), Lëngu i Gjetheve të Aloes (Aloe Vera), Propanedioli, Niacinamide, Acid Benzoik Alkil C12-15, Dioksid i Titanit, Trigliceridet Kaprilik/Kaprik, Diethylamino, Hidroksibenzoyl Heksil Benzoat, Argininë, Glicerina, Betaina, Alantojna, Ekstrakti i Luleve të Lonicerës (Lule e Lonicerës), Ekstrakti i Luleve të Lonicerës Japonike (Lule e Lonicerës Japonike), Etilheksil Triazoni, Bis-Etilheksiloksifenoli Metoksifenil Triazoni, Karbomeri, Lecitina, Estera të Jojobës, Glikoli Kaprilik, Acid Polihidroksistearik, Hidroksiacetofenoni, Fenoksietanol, Acid Stearik, Acid Citrik.

Sasia: 50ml

Prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products