Q+A - Peptide Facial Serum

Prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar (UK) Serumi Q+A me Peptide përmban një shumëllojshmëri teknologjish anti-rrudhë për të...
Brandi: Q+A Skincare
Gjendja: Ka gjendje
Kategoria e produktit: Dermokozmetika
Lek 1,250
Lek 1,250
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Size: 30 ML
Subtotal: Lek 1,250
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Q+A - Peptide Facial Serum

Vendor: Q+A Skincare

Q+A - Peptide Facial Serum

Lek 1,250

Vendor: Q+A Skincare

Q+A - Peptide Facial Serum

Lek 1,250
Size: 30 ML

Prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar (UK)

Serumi Q+A me Peptide përmban një shumëllojshmëri teknologjish anti-rrudhë për të ndihmuar në përmirësimin e dukjes së shenjave të rrudhave. Ky serum unik me bazë uji ka efekt të lartë në përthithjen e shpejtë nga lëkura të produktit dhe lë një shkëlqim rinor në lëkurë.


  1. 99.4% Formulë Natyrale 
  2. Cruelty Free 
  3. Pa Alkool
  4. Pa Parfum 
  5. Vegan Friendly


Përdorimi:

Aplikojeni çdo ditë në lëkurën e pastër, para (ose në vend të) kremit hidratues.

Peptidet

Peptidet janë shokët më të mirë të Kolagjenit. Ato ndihmojnë në procesin e njohur si “Sinteza e Kolagjenit”, që rigjeneron lëkurën dhe zvogëlon shenjat e rrudhave. Ruajtja e niveleve të Kolagjenit është thelbësore në çdo regjim kujdesi për lëkurën i cili synon të luftojë rrudhat dhe rrathët e hollë.

Magnesium PCA

Magnesium PCA është një përbërës me një listë të gjatë superfuqish! Me aftësitë energjizuese anti-stres për lëkurën, ky përbërës mund të revolucionarizojë rutinën tuaj të kujdesit për lëkurën. Prandaj, ai është një përbërës kyç në shumë prej produktet Q+A.

Acid Hialuronik 

Acidi Hialuronik rigjeneron, hidraton dhe promovon një lëkurë të shëndetshme. Është një përbërës kyç në rutinat e kujdesit të lëkurës, veçanërisht në luftën kundër rrudhave të holla.

 

Përbërësit: Ujë (Aqua), Propilen Glikol, Betainë, Pentilen Glikol, Gumë Ksantan, Lëng Aloe Barbadensis (Bimë Aloe Vera), Fletëra Pulë Liri, Glicerinë, Ekstrakt Lule Lonicera Caprifolium (Xhembi i Lulëzuar), Guma Biçakarboksidike-1, Ekstrakt Lule Lonicera Japonica (Xhembi i Lulëzuar), Levulinat Natriumi, Tripeptid-29, Hialuronat Natriumi, Fosfat Natriumi i Askorbil, PCA Magneziku, Acid Laktik, Kaprilat Glicerili, Prolinë Cocoyl, Anisat Natriumi, Filtrat Fermentimi i Rrënjës së Tërshërës Leuconostoc, Acid Citrik

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products