Q+A - Peptide SPF50 Anti-Ageing Facial Sunscreen

Mbro lëkurën nga efektet e dëmshme të diellit me këtë krem mbrojtës të përditshëm, të lehtë në...
Brandi: Q+A Skincare
Gjendja: Ka gjendje
Kategoria e produktit: Dermokozmetika
Lek 2,000 ALL
Lek 2,000 ALL
Mbylle porosinë vetëm 20 kanë ngel në stok!
Size: 50 ML
Subtotal: Lek 2,000
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Q+A - Peptide SPF50 Anti-Ageing Facial Sunscreen

Vendor: Q+A Skincare

Q+A - Peptide SPF50 Anti-Ageing Facial Sunscreen

Lek 2,000

Vendor: Q+A Skincare

Q+A - Peptide SPF50 Anti-Ageing Facial Sunscreen

Lek 2,000
Size: 50 ML

Mbro lëkurën nga efektet e dëmshme të diellit me këtë krem mbrojtës të përditshëm, të lehtë në lëkurë, hidratues por pa shkëlqim të yndyrshëm. Kjo formulë e butë ndihmon në rinovimin e lëkurës së lodhur dhe të maturuar për një ndriçim të përsosur. Formula hibride minerale me Pre-Peptide që rrisin nivelin e kolagjenit dhe me fasule Adzuki që ndriçojnë lëkurën, ofron jo vetëm mbrojtje të gjerë spektri kundër rrezeve UVA dhe UVB, por gjithashtu promovon një pamje të rinovuar.

Mbrojtje e gjerë spektri SPF 50, PA ++++ për mbrojtje kundër UVA dhe testuar dermatologjikisht për lëkurë të ndjeshme.

Si të përdor Peptide Anti-Ageing Daily Sunscreen?
Aplikoni një sasi të mjaftueshme çdo ditë në lëkurën e pastër. Masazhojeni butësisht në fytyrë dhe qafë deri në absorbimin e plotë. Përdoreni si hapin e fundit në rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës ose para aplikimit të makeup. Aplikojeni të paktën 15 minuta para ekspozimit ndaj diellit.

Një studim i pavarur me 59 pjesëmarrës. Rezultatet e studimit janë këto:

88% ranë dakord që produkti ndihet i lehtë në lëkurë dhe jo i yndyrshëm
86% ranë dakord që produkti krijon një bazë të mirë për aplikimin e makeup
85% ranë dakord që produkti e bën lëkurën të ndjehet më e butë dhe më e hidratuar
81% ranë dakord që produkti e bën lëkurën të duket më e ndritshme
88% ranë dakord që produkti ofron të njëjtin nivel hidratimi që do të prisnin nga një krem ditor hidratues
86% ranë dakord që pas absorbimit, produkti mund të lë një shtresë minimale të bardhë në lëkurë.

(Studim i pavarur nga 59 përdorues, të cilët përdorën produktin për 3 javë rradhazi.)

Përbërësit Heronj:

Pre-Peptide 🧬

Ekstrakti i fasuleve Adzuki

Vaji i Farave të Susamit

Filtrat mineralë hibrid UV 🌞

 

Ky produkt është i përshtatshëm për veganët. Produktet Q+A nuk testohen mbi kafshët dhe asnjëherë nuk do të testohen.

Përbërësit:

Ujë (Ujë), Propanediol, Trigliceridet Kaprilik/Kaprik, Dioksid i Titanit, Acid Stearik, Diethylamino Hidroksibenzoyl Heksil Benzoat, Alkool Cetil, Vaj i Lulës së Livadhit (Limon, Limanthes Alba), Vaj i Farës së Susamit (Sesame Indicum), Tripeptidi-29, Betaina, Alantojna, Argininë, Ekstrakti i Farës së Adzukit (Phaseolus Angularis), Ekstrakti i Farës së Susamit (Sesame Indicum), Ekstrakti i Gjethes së Çajit të Gjelbër (Camellia Sinensis), Tokoferoli, Ekstrakti i Luleve të Lonicerës (Lule e Lonicerës), Ekstrakti i Luleve të Lonicerës Japonike (Lule e Lonicerës Japonike), Vaj i Lules së Diellit (Helianthus Annuus), Etilheksil Triazoni, Bis-Etilheksiloksifenol, Triazoni Metoksifenil, Acid Levulinik, Levulinat Natriumi, Glicerina, Lecitina, Karbomeri, Hidrogeni i Etilheksilit Oliat, Estera të Jojobës, Hidrogeni i Paeprozueshëm i Vajit të Ullirit, Glikoli Kaprilik, Acid Polihidroksistearik, Filtrat i Fermentit të Rënjës së Luletarit të Leuconostoc/Radish, Hidroksiacetofenoni, Fenoksietanol, Acid Citrik.

Sasia: 50ml

Prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products