Q+A - Squalane Facial Oil

Prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar (UK) Produkti ynë me 100% Squalane natyral është i përftuar nga Vaji...
Brandi: Q+A Skincare
Gjendja: Ka gjendje
Kategoria e produktit: Dermokozmetika
Lek 1,350 ALL
Lek 1,350 ALL
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Size: 30 ML
Subtotal: Lek 1,350
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Q+A - Squalane Facial Oil

Vendor: Q+A Skincare

Q+A - Squalane Facial Oil

Lek 1,350

Vendor: Q+A Skincare

Q+A - Squalane Facial Oil

Lek 1,350
Size: 30 ML

Prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar (UK)

Produkti ynë me 100% Squalane natyral është i përftuar nga Vaji i Ullirit dhe është ndërtuar për të hidratuar intensivisht lëkurën tuaj dhe për të përmirësuar elasticitetin e saj. Do t'a lërë lëkurën tuaj të ndihet më e shëndetshme dhe e butë.

 

  1. Formulë 100% Natyrale  
  2. Cruelty Free
  3. Pa Alkool 
  4. Pa Arome 
  5. Vegan Friendly 

 

Përdorimi:

Squalane mund të përdoret si zëvendësues i një kremi hidratues, si produkt trajtimi, ose si serum mbrojtës për flokët.

Squalane Natyral 

Tradicionalisht, Squalane është ingredient kryesor në produktet e kujdesit të lëkurës, pergjithësisht do të perftohet nga Mëlçia e Peshkut. Squalane Natyral është një alternativë miqësore me vegjetarianët, e përftuar nga Vaji I Ullirit. Ka aftësi të jashtëzakonshme hidratuese dhe absorbohet shpejt nga lekura, duke ofruar nje proces të shpejtë dhe intensiv të hidratimit

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products