Q+A - Squalane SPF50 Hydrating Facial Sunscreen

Ky krem mbrojtës i përditshëm, i cili absorbohet shpejt dhe nuk ngjit, mbron nga efektet dëmtuese të...
Brandi: Q+A Skincare
Gjendja: Ka gjendje
Kategoria e produktit: Dermokozmetika
Lek 2,000 ALL
Lek 2,000 ALL
Mbylle porosinë vetëm 20 kanë ngel në stok!
Size: 50 ML
Subtotal: Lek 2,000
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Q+A - Squalane SPF50 Hydrating Facial Sunscreen

Vendor: Q+A Skincare

Q+A - Squalane SPF50 Hydrating Facial Sunscreen

Lek 2,000

Vendor: Q+A Skincare

Q+A - Squalane SPF50 Hydrating Facial Sunscreen

Lek 2,000
Size: 50 ML

Ky krem mbrojtës i përditshëm, i cili absorbohet shpejt dhe nuk ngjit, mbron nga efektet dëmtuese të diellit ndërsa ushqen lëkurën e thatë dhe të ndjeshme. Formula e tij e butë ndihet e rehatshme në lëkurë ndërsa ofron një dozë hidratimi. 
Përzier me Squalane Natyral dhe Vaj të Lules së Livadhit, kjo formulë minerale hibride ofron jo vetëm mbrojtje të gjerë spektri kundër rrezeve UVA dhe UVB, por gjithashtu hidraton intensivisht lëkurën e paqendrueshme për një pamje të butë dhe të ndritshme.

Mbrojtje e gjerë spektri SPF 50, PA ++++ për mbrojtje kundër rrezeve UVA dhe testuar dermatologjikisht për lëkurë të ndjeshme.

Si të përdor kremin hidratues me Squalane?
Aplikoni një sasi të mjaftueshme çdo ditë në lëkurën e pastër. Masazhojeni butësisht në fytyrë dhe qafë deri në absorbimin e plotë. Përdoreni si hapin e fundit në rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës ose para aplikimit të makeup. Aplikojeni të paktën 15 minuta para ekspozimit ndaj diellit.

Një studim i pavarur me 50 pjesëmarrës. Rezultatet e studimit janë këto:

97% ranë dakord që ky SPF ofron rezultatet që do të prisnin nga një produkt kujdesi i lëkurës pa SPF
93% ranë dakord që ky produkt e bën lëkurën të duket e shëndetshme dhe e ndritshme
89% ranë dakord që produkti ofron të njëjtin nivel hidratimi që do të prisnin nga një krem hidratues
86% ranë dakord që pas absorbimit, produkti mund të lë një shtresë minimale të bardhë në lëkurë.

(Studim i pavarur nga 50 përdorues, të cilët përdorën produktin para se të dilte në treg.)

Përbërësit Heronj:

Squalane Natyral 🌼

Kompleksi i Sheqerit 🍬

Vaj Lulës së Livadhit 🧖‍♀️

Filtrat Minerale Hibride UV 🌞

 

Ky produkt është i përshtatshëm për veganët. Produktet Q+A nuk testohen mbi kafshët dhe asnjëherë nuk do të testohen.

Përbërësit:

Ujë (Ujë), Propanediol, Trigliceridet Kaprilik/Kaprik, Acid Benzoik Alkil C12-15, Dioksid i Titanit, Acid Stearik, Xilitolglukoza, Diethylamino Hidroksibenzoyl Heksil Benzoat, Alkool Cetil, Vaj i Lulës së Livadhit (Limon, Limanthes Alba), Vaj i Farës së Susamit (Sesame Indicum), Skualan, Betaina, Alantojna, Argininë, Ekstrakti i Gjethes së Çajit të Gjelbër (Camellia Sinensis), Ekstrakti i Farës së Susamit (Sesame Indicum), Tokoferoli, Ekstrakti i Luleve të Lonicerës (Lule e Lonicerës), Ekstrakti i Luleve të Lonicerës Japonike (Lule e Lonicerës Japonike), Vaj i Lules së Diellit (Helianthus Annuus), Etilheksil Triazoni, Bis-Etilheksiloksifenoli Metoksifenil Triazoni, Glicerina, Lecitina, Glukoza, Karbomeri, Hidrogeni i Etilheksilit Oliat, Estera të Jojobës, Xilitoli, Glikoli Kaprilik, Anhidroxilitoli, Hidrogeni i Paeprozueshëm i Vajit të Ullirit, Acid Polihidroksistearik, Hidroksiacetofenoni, Fenoksietanol, Acid Citrik.

Sasia: 50ml

Prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products