Q+A - Super Food Facial Oil

Prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar (UK) E pasur me vitamina A, C, E dhe F, dhe me...
Brandi: Q+A Skincare
Gjendja: Ka gjendje
Kategoria e produktit: Dermokozmetika
Lek 1,090
Lek 1,090
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Size: 30 ML
Subtotal: Lek 1,090
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Q+A - Super Food Facial Oil

Vendor: Q+A Skincare

Q+A - Super Food Facial Oil

Lek 1,090

Vendor: Q+A Skincare

Q+A - Super Food Facial Oil

Lek 1,090
Size: 30 ML

Prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar (UK)

E pasur me vitamina A, C, E dhe F, dhe me antioksidantë dhe acide yndyrore esenciale, Q+A Super Food Facial Oil është këtu për të përmirësuar pigmentimin e fytyrës suaj . Si rezultat pritet që lëkura juaj të jetë më e shendetshme se asnjëherë!


  1. 100% Formulë Natyrale 
  2. Cruelty Free 
  3. Pa Alkool
  4. Pa Parfum 
  5. Vegan Friendly


Përdorimi:

Masazhoni disa pika në lëkurën e pastër duke e përhapur në mënyrë të njëtrajtshme. Këshillohet përdorimi gjatë natës si trajtim me vaj.

Vaji Jojoba

Përzierja kimike e Vajit Jojoba është shumë e ngjashme me lëkurën tonë. Kjo e bën më të lehtë për t'u absorbuar nga lëkura dhe ndihmon në përmirësimin e elasticitetit dhe ushqyerjen e lëkurës suaj.

Vajrat e derivuar nga Frutat e Pyllit 

Vajrat e marrë nga frutat e pyllit kanë nivele natyrale të larta të antioksidantëve dhe janë të pasura me vitamina. Super Food Facial Oil ynë përmban vajra të marrë nga Luleshtrydhja, Rrushi dhe Kumbullat.

Vaji i Fikut të Detit

Vaji natyral maroken i Fikut të Detit, Prickly Pear Oil, ofron një sasi të madhe përfitimesh për lëkurën. Ai është i pasur me Vitamina E dhe K, si dhe me acide yndyrore esenciale. Falë koncentrimit të lartë të vitaminave, ai qetëson, hidraton dhe ushqen lëkurën.

 

Përbërësit: Simmondsia Chinensis (Vaji i Sëmzës së Jojoba-s) Seed Oil, Prunus Armeniaca (Vaji i Farës së Kajsisë) Kernel Oil, Corylus Avellana (Vaji i Farës së Geshtenjës) Seed Oil, Hydrogenated Ethylhexyl Olivate, Vitis Vinifera (Vaji i Farës së Lulediellit) Seed Oil, Dicaprylyl Carbonate, Opuntia Ficus-Indica (Vaji i Farës së Farës së Kaktusit) Seed Oil, Crambe Abyssinica Seed Oil Phytosterol Esters, Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables, Tocopherol, Ribes Nigrum (Vaji i Farës së Manaferrës) Seed Oil, Rubus Idaeus (Vaji i Farës së Ahiretës) Seed Oil, Fragaria Ananassa (Vaji i Farës së Luleshtrydhës) Seed Oil, Punica Granatum (Vaji i Farës së Mollës së Arave) Seed Oil, Vaccinium Macrocarpon (Ekstrakti i Frutave të Boronicës) Fruit Extract, Vaccinium Macrocarpon (Vaji i Farës së Boronicës) Seed Oil, Ricinus Communis (Vaji i Farës së Ricinit) Seed Oil, Helianthus Annuus (Vaji i Luleshtrydhërës) Seed Oil, Malpighia Emarginata (Ekstrakti i Kokosit të Acerola-s) Fruit Extract, Paullinia Cupana (Ekstrakti i Kokosit të Guarana-s) Fruit Extract, Myrciaria Dubia (Ekstrakti i Frutave të Kokosit të Camu Camu-s) Fruit Extract, Hippophae Rhamnoides (Ekstrakti i Frutave të Argjipit Detar) Fruit Extract

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products