Q+A Travel Trio Bodycare Set

Seti Travel Trio përmban një Larës Trupi me Acid Hialuronik, Scrub Trupi me AHA për eksfolim, dhe...
Brandi: Q+A Skincare
Gjendja: Ka gjendje
Kategoria e produktit: Dermokozmetika
Lek 1,900 ALL
Lek 1,900 ALL
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,900
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Q+A Travel Trio Bodycare Set

Vendor: Q+A Skincare

Q+A Travel Trio Bodycare Set

Lek 1,900

Vendor: Q+A Skincare

Q+A Travel Trio Bodycare Set

Lek 1,900

Seti Travel Trio përmban një Larës Trupi me Acid Hialuronik, Scrub Trupi me AHA për eksfolim, dhe Locion Trupi me Ceramide, të gjitha në madhësi të përshtatshme për bagazhin e dorës në 50 ml.

Ky set dhuratash përmban:

Larësi i Trupit me Acid Hialuronik 50 ml

Ky larës trupi ekstremisht hidratues vepron për të ushqyer dhe rinovuar lëkurën duke përdorur një përzierje të Acidit Hialuronik, Ekstraktit të Kelpit dhe Aloe Veras për një pastrim të butë dhe relaksues!

Përbërësit: Ujë (Water), Sodium Coco-Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Caprylyl/Capryl Glucoside, Glycerin, Acid Hialuronik, Lëng Aloe Vera (Aloe Barbadensis), Sodium Hyaluronate, Saccharide Isomerate, Ekstrakt Gjigand të Kelpit (Macrocystis Pyrifera), Ekstrakt i Luleve Lonicerë (Lonicera Caprifolium, Lonicera Japonica), Sodium Gluconate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sodium Citrate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Glycol Distearate, Laureth-4, Parfum (Fragrance), Sodium Chloride, Acid Citrik, Linalool.

 

Scrub Trupi me AHA për eksfolim 50 ml

Ky scrub për trupin vepron për të zbutur zona të forta dhe të buta të lëkurës duke përdorur një përzierje AHA (Acidet Alfa-Hidroksi) së bashku me një eksfoliant natyral fizik për të dhënë shkëlqim.

Përbërësit: Ujë (Water), Pulë Misri (Zea Mays) Cob, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Acid Laktik, Glyceryl Stearate, Vaj Luledielli (Helianthus Annuus) për Barishte, Triglicerida Kaprilik/Kaprik, Acid Glikolik, Vaj Kungulli Detar (Hippophae Rhamnoides), Vaj Bimë Jojoba (Simmondsia Chinensis), Vaj Farërra (Vitis Vinifera), Carbomer, Sodium Stearoyl Glutamate, Coco-Glucoside, Sodium Gluconate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance), Alkol Kokos, Sodium Hydroxide, Benzyl Cinnamate, Coumarin.

 

Locioni Trupi me Ceramide 50 ml

Ky locion për trupin përbëhet nga Squalane, Ceramide Ananasi dhe një kompleks sheqeri që mbron, hidraton dhe ushqen lëkurën.

Përbërësit: Ujë (Water), Glycerin, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Triglicerida Kaprilik/Kaprik, Vaj Luledielli (Helianthus Annuus), Ceramide NP, Ekstrakt Fruti Ananasi (Ananas Sativus), Squalane, Vaj Bimë Jojoba (Simmondsia Chinensis), Vaj Farërra (Vitis Vinifera), Glicerdie të Ullirit, Xilitol, Xilitilglukozid, Carbomer, Caprylyl Glycol, Sodium Stearoyl Glutamate, Glukozë, Sodium Gluconate, Coco-Glucoside, Cyclodextrin, Anhydroxylitol, Parfum (Fragrance), Phenoxyethanol, Alkol Kokos, Sodium Hydroxide, Hexyl Cinnamal, Linalool, Benzyl Salicylate, Coumarin.

 

Këto produkte janë të përshtatshme për veganët. Produktet Q+A nuk testohen mbi kafshët dhe asnjëherë nuk do të testohen.

Prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products