Q+A - Vitamin A.C.E Warming Mask

Prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar (UK)   Kjo maskë për fytyrën e pasur me antioksidantë është mbushur...
Brandi: Q+A Skincare
Gjendja: Ka gjendje
Kategoria e produktit: Dermokozmetika
Lek 1,150 ALL
Lek 1,150 ALL
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Size: 75 ML
Subtotal: Lek 1,150
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Q+A - Vitamin A.C.E Warming Mask

Vendor: Q+A Skincare

Q+A - Vitamin A.C.E Warming Mask

Lek 1,150

Vendor: Q+A Skincare

Q+A - Vitamin A.C.E Warming Mask

Lek 1,150
Size: 75 ML

Prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar (UK)

 

Kjo maskë për fytyrën e pasur me antioksidantë është mbushur me përbërësit e preferuar të Super Food. Ajo i jep ndriçim dhe rigjeneron lëkurën tuaj, duke e ngrohur atë gjatë aplikimit dhe duke marrë trajtë qumështi ndërsa e lani! Shumë hidratuese dhe thellësisht ushqyese, kjo maskë me ngjyre mjalti është një nga maskat tuaja më relaksuese!


  1. Formula 100% Natyrale
  2. Cruelty Free 
  3. Pa Alkool 
  4. Pa Parfum 
  5. Vegan Friendly


Perdorimi:

Aplikoni një shtresë të trashë të njëtrajtshme në lëkurën tuaj dhe masazhoni për 20-30 sekonda. Lëreni për 10 minuta. Më pas fytyrën lajeni me ujë të ngrohtë.

Acai 

Jo vetëm për mëngjesin dhe smoothiet tuaja, Acai është i pasur me vitamina B1, B2, B3, C dhe E. Ai përthithet shpejt dhe ndihmon në rikthimin e elasticitetit të lëkurës suaj, së bashku me aftësitë e shkëlqyera hidratuese!

Vaji i Farave të Boronicave të Kuqe 

I pasur me antioksidantë dhe acide yndyrore të rëndësishme, Boronica e Kuqe ndihmon në mbrojtjen e lëkurës suaj kundër dëmtimit të shkaktuar nga ekspozimi ndaj rrezeve UV, duke forcuar barrierën natyrale të lëkurës suaj për ta bërë më të shëndetshme. Së bashku me omega 3 dhe 6, omega 9 hidraton intensivisht për një lëkurë më të butë dhe më të lëmuar.

Camu Camu 

Fruti Camu Camu përmban një sasi natyrale të lartë të Vitaminës C (edhe më shumë se portokallet), e cila i jep ndriçim lëkurës suaj dhe ndihmon në përmirësimin e nuancës dhe teksturës së lëkurës, për të mos përmendur mbrojtjen kundër dëmtimit të shkaktuar nga rrezet UV që mund të çojnë në procesin më të shpejtë të plakjes. Ky përbërës i mrekullueshëm është perfekt për të ju dhënë një lëkurë të shëndetshme!

Qershia

Fruti tjetër me një gamë impresionuese të të mirave si antioksidantë dhe vitamina A, B, C dhe D, Qershia ndihmon në rifreskimin e lëkurës suaj për një lëkurë më të shëndetshme dhe më të rigjeneruar, duke e ndihmuar gjithashtu të mbajë një ekuilibër të shëndetshëm të vajit natyral.

Alga

Dunaliella Salina, një mikro-algë, është e pasur me beta-karoten; një karotenoid dhe paraardhës i Vitaminës A që trupi juaj mund ta kthejë në retinol për një lëkurë më të shëndetshme dhe më të butë! E gjetur në fushat e kripës së detit, ajo është një alternativë e shkëlqyer për retinoidet nëse preferoni kujdesin tuaj të lëkurës të jetë 100% natyral!


Përbërësit: Glicerini, Vaji i Farave të Kernels së Prunus Armeniaca (Dardhë), Vaji i Avokados së Persea Gratissima, Vaji i Farave të Simmondsia Chinensis (Jojoba), Stearatja e Sukrozës, Gjalpi i Farave të Theobroma Cacao (Kakao), Gjalpi i Butirospermum Parkii (Shea), Vaji i Farave të Ricinus Communis (Castor), Vaji i Farave të Fragaria Ananassa (Karakulla), Vaji i Farave të Punica Granatum (Nar), Vaji i Farave të Ribes Nigrum (Lulebardha), Vaji i Frutave të Acai të Euterpe Oleracea, Ekstrakti i Frutave të Vaccinium Macrocarpon (Kranberi), Ekstrakti i Frutave të Myrciaria Dubia (Camu-Camu), Ekstrakti i Frutave të Malpighia Emarginata (Acerola), Ekstrakti i Frutave të Hippophae Rhamnoides (Buxhollë Deti), Ekstrakti i Frutave të Paullinia

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products