Q+A - Vitamin C Eye Cream

Prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar (UK) Përhapni dritë dhe energji nën sytë tuaj me këtë krem të...
Brandi: Q+A Skincare
Gjendja: Ka gjendje
Kategoria e produktit: Dermokozmetika
Lek 1,100
Lek 1,100
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Size: 15 ML
Subtotal: Lek 1,100
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Q+A - Vitamin C Eye Cream

Vendor: Q+A Skincare

Q+A - Vitamin C Eye Cream

Lek 1,100

Vendor: Q+A Skincare

Q+A - Vitamin C Eye Cream

Lek 1,100
Size: 15 ML

Prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar (UK)


Përhapni dritë dhe energji nën sytë tuaj me këtë krem të pasur! Kombinimi i Vitaminës C, Ekstraktit të Qershisë dhe Glikogenit funksionojne në harmoni për të rigjeneruar lëkurën delikate, duke sjellë një sasi të domosdoshme të lagështisë dhe antioksidantëve.

 

  1. 96.5% Formulë Natyrale 
  2. Cruelty Free 
  3. Pa Alkool
  4. Pa Parfum 
  5. Vegan Friendly

 

Përdorimi:

Aplikojeni me delikatesë në zonën poshtë syve dhe bëni masazh në lëkurë per 20-30 sekonda. Për efekt më intensiv këshillohet përdorimi në mëngjes dhe në darkë.

Vitamina C

Kjo fuqi mbrojtëse nga procesi i plakjes së lëkurës, ndihmon në përthithjen e dritës, përmirëson pigmentimin e lëkurës dhe ndihmon në stimulimin e prodhimit të kolagjenit, rezulton në përmirësimin e vijave të holla dhe rrudhave.

Glikogeni 

Produkt i nxjerrë nga kokrrat e Misrit, Glikogeni mund të mbajë ujë për periudha të gjata kohore, duke e bërë atë një përbërës shumë efektiv për hidratimin e gjatë të lëkurës. Ai i jep energji qelizave të lëkurës, mund të zvogëlojë dukshëm shfaqjen e vijave të holla dhe rrudhave dhe rrit dukshëm lagështinë në nivelet e sipërme dhe të poshtme të shtresave të lëkurës.

Ekstrakti i Qershisë Acerola 

Një frut me një gamë impresionuese vitaminash A, B, C dhe D, Qershia ndihmon në freskimin e lëkurës suaj për një pamje më të shëndetshme dhe të rigjeneruar. Ajo gjithashtu ofron efekt qetësues për lëkurën, ideale për zonën delikate poshtë syve.

 

Përbërësit: Ujë , Trigliceridet Kaprilik/Kaprik, Propanedioli, Alkole C14-22, Vajra të Farave të Simondsia Chinensis (Jojoba), Gjalpë e Rrënjës së Ullirit të Japonisë Rhus Verniciflua, Gjalpë e Shea-s Butyrospermum Parkii, Glicerini, Polimeri i Acrylateve të Hidroksietil/Sodium Acryloyldimethyl Taurate, Acidi Askorbik, Niacinamidi, Glikogeni, Acid Hialuronik, Ekstrakti i Frutave të Kishonit Malpighia Emarginata (Acerola), Vajra të Farave të Diellit Helianthus Annuus, Amilopektina, O-Cimen-5-ol, Polisorbat 60, Sorbitani Izostearet, Glukoza, Glikoli i Caprylyl, Goma Xanthan, Alkilo Glukozidi C12-20, 1,2-Heksandiol, Etilheksilglicerini, Tokofëroli, Acidi Citrik

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products