Q+A - Zinc PCA Moisturiser

Prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar (UK) Krijuar për të luftuar problemet e lëkurës së yndyrshme me tendencë...
Brandi: Q+A Skincare
Gjendja: Ka gjendje
Kategoria e produktit: Dermokozmetika
Lek 1,190
Lek 1,190
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Size: 75 ML
Subtotal: Lek 1,190
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Q+A - Zinc PCA Moisturiser

Vendor: Q+A Skincare

Q+A - Zinc PCA Moisturiser

Lek 1,190

Vendor: Q+A Skincare

Q+A - Zinc PCA Moisturiser

Lek 1,190
Size: 75 ML

Prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar (UK)

Krijuar për të luftuar problemet e lëkurës së yndyrshme me tendencë akneike, kremi hidratues Zinc PCA ndihmon në zvogëlimin e madhësisë së poreve, qetëson vendet e acaruara dhe ofron antioksidantë për të mbajtur lëkurën tuaj të ndritshme dhe të pastër.


  1. Formula 97.5% Natyrale  
  2. Cruelty Free 
  3. Pa Alkool  
  4. Pa Parfume  
  5. Vegan Friendly


Përdorimi:

Aplikoni në lëkurën e pastër, në mëngjes dhe në darkë.

Zinc PCA

Zinc PCA është i përshtatshëm për lëkurat e yndyrshme. Ky kombinim i bazuar në kripëra ndihmon në kontrollimin dhe balancimin e niveleve të yndyrës në lëkurë, duke reduktuar skuqjen dhe zvogëlimin e poreve.

Niacinamidet

Njohur gjithashtu si vitamina B3, Niacinamidet nuk mund të prodhohen në trupin tuaj, por janë esenciale në rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës nëse keni probleme me pigmentimin e njëtrajtshem të saj. Ky përbërës me shumë veti qetëson aknet, ka efekt anti-rrudhë dhe është qetësues për lëkurën.

Ginseng

Historikisht, Ginsengu ka qenë i njohur për efektet anti-rrudhë dhe është vërtetë i rëndësishëm në efektin e balancimit të hiperpigemntimit të lëkurës, ndërsa si një përbërës i pasur me vitamina, minerale dhe antioksidantë, është i mrekullueshëm për shëndetin e përgjithshëm të lëkurës dhe ndihmon në balancimin e pigmentimit të lëkurës për një fytyrë të freskët dhe të pastër.

 

Përbërësit: Aqua, Vaji i Farave të Helianthus Annuus, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Trigliceridet Kaprilik/Kaprik, Glicerini, Pudra e Gjetheve të Aloe Barbadensis (Aloe Vera), Vaji i Farave të Vitis Vinifera, Zinc PCA, Ekstrakti i Rrenjës së Ginsengut Siberian Eleutherococcus Senticosus, Niacinamide, Sodium Hyaluronate, Sukroza Stearate, Natriumi i Sodium Stearoyl Glutamate, Vaji i Farave të Simmondsia Chinensis (Jojoba), Xanthan Gum, Coco-Glucoside, Ekstrakti i Lules së Lonicerës Caprifolium (Lonicerë) , Ekstrakti i Lules së Lonicerës Japonica (Lonicerë) , Alkoli i Kokosit, Tocopherol, Acidi Citrik, Acidi Dehidroacetik, Alkoli i Benzyl, Benzoati i Natriumit

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products