Quick Pen

Detaje mbi produktin Bionike – Quick Pen Trajtim intensiv lokal për t'u përdorur drejtpërdrejt në akne për...
Brandi: BIONIKE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,300 ALL
Lek 1,300 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,300
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Quick Pen

Vendor: BIONIKE

Quick Pen

Lek 1,300

Vendor: BIONIKE

Quick Pen

Lek 1,300

Detaje mbi produktin

Bionike – Quick Pen

Trajtim intensiv lokal për t'u përdorur drejtpërdrejt në akne për të ndihmuar në pastrimin më të shpejtë të tyre. Vjen në një aplikues të dobishëm në formë stilolapsi që ndihmon në aplikimin e produktit saktësisht në defekte, edhe shumë herë në ditë. Thahet shpejt me aplikim.

Trajtimi i papërsosmërive të lokalizuara të lëkurës për t'i pastruar ato më shpejt.
Aplikojeni direkt në akne, madje disa herë në ditë. Mos e përdorni në zonën e syve.
Acidi salicilik: nxit eliminimin e qelizave të vdekura dhe sebumit të tepërt.
Kompleksi bakteriostatik: rregullon proliferimin (shtimin) bakterial.
Lidhja e acideve oleanolike dhe dihidroguaiaretike: redukton hiperseborrene, hiperkeratozën, inflamacionin dhe përhapjen e baktereve.
Allantoin: favorizon rinovimin e qelizave dhe redukton çdo skuqje të lëkurës.
Vitamina E: ka efekte antioksiduese dhe hidratuese.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products