Quickliner for Lips Intense

Një laps buzësh më i shitur, tani në një formulë të pasur me pigment, krem. Quickliner for...
Brandi: CLINIQUE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,660 ALL
Lek 2,660 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,660
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Quickliner for Lips Intense

Vendor: CLINIQUE

Quickliner for Lips Intense

Lek 2,660

Vendor: CLINIQUE

Quickliner for Lips Intense

Lek 2,660

Një laps buzësh më i shitur, tani në një formulë të pasur me pigment, krem.
Quickliner for Lips Intense ka një formulë të butë që rrëshqet dhe zgjat gjithë ditën. Përdorni atë për të përcaktuar vijën e buzëve, ose përdorni atë për të mbushur buzët tuaja para aplikimit të buzëkuqit.Parandalon që buzët të plasariten dhe të gjakosen - nuk kërkohet mprehje.
Pa paraben.Ky produkt është testuar për alergji dhe është pa aromë.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products