Radiance Brightening Serum

Trajtim i përqendruar dhe intensiv për lëkurat me pigmentin jo uniforme dhe për lëkura të dëmtuara nga...
Brandi: DERMA E
Gjendja: Ka gjendje
Lek 4,302 ALL
Lek 4,302 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 4,302
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Radiance Brightening Serum

Vendor: DERMA E

Radiance Brightening Serum

Lek 4,302

Vendor: DERMA E

Radiance Brightening Serum

Lek 4,302

Trajtim i përqendruar dhe intensiv për lëkurat me pigmentin jo uniforme dhe për lëkura të dëmtuara nga mosha.
Derma E Radiance Brightening Serum ndihmon në korrigjimin dhe shkëlqimin e tonit të lëkurës.
Përmban Madonna Lily, boronica, Niacianimide, çaj jeshil, C-Ester, jamball dhe Alpha Arbutin duke bërë të mundur zbardhjen e lëkurës në mënyrë uniforme.
Përmirëson tonin e lëkurës, redukton shenjat duke bërë që lëkura të shkëlqejë.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products