Radiance Peeling Lotion

Nuxe – Radiance Peeling Lotion Radiance Peeling Lotion është locion nga Nuxe i cili përmirëson pamjen e...
Brandi: NUXE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 3,700 ALL
Lek 3,700 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 3,700
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Radiance Peeling Lotion

Vendor: NUXE

Radiance Peeling Lotion

Lek 3,700

Vendor: NUXE

Radiance Peeling Lotion

Lek 3,700

Nuxe – Radiance Peeling Lotion
Radiance Peeling Lotion është locion nga Nuxe i cili përmirëson pamjen e lëkurës.
I përbërë nga uji i trëndafilit dhe acidet e frutave, formula e saj me një aromë të lehtë largon në
mënyrë progresive qelizat e vdekura nga lëkura.
Pastron lëkurën.
Unifikon lëkurën.
I jep lëkurës shkëlqim.
98% të përbërësve janë me origjinë natyrore.
Për të gjithë tipet e lëkurës.

Veçori të produktit
Uji i lules së trëndafilit: njihet për vetitë e tij qetësuese në lëkurë. Qetëson edhe lëkurën më të
ndjeshme.
100% Complex Skin Respect me origjinë botanike: hidraton dhe forcon barrierën mbrojtëse të lëkurës

Acidet e frutave dhe acidi salicilik: kanë efekt eksfoljues. Largojnë qelizat e vdekura nga lëkura.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products