Refreshing After Sun Lotion

Detaje mbi produktin Nuxe – Refreshing After Sun Lotion Ky locion pas diellit për fytyrën dhe trupin...
Brandi: NUXE
Gjendja: Mungesë
Lek 2,600
Lek 2,600
Mbylle porosinë vetëm 0 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,600
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Refreshing After Sun Lotion

Vendor: NUXE

Refreshing After Sun Lotion

Lek 2,600

Vendor: NUXE

Refreshing After Sun Lotion

Lek 2,600

Detaje mbi produktin
Nuxe – Refreshing After Sun Lotion
Ky locion pas diellit për fytyrën dhe trupin është ideal për lëkurën që ndihet e mbinxehur pas një dite të gjatë në diell. Struktura e saj tepër freskuese ndihmon për të riparuar, qetësuar dhe zbukuruar lëkurën tuaj; duke zgjatur nxirjen tuaj për 2 javë (1).
Përzierja e aromës së Portokallit, Tiarese dhe Vaniljes së ëmbël lë një ndjesi të mrekullueshme në lëkurën tuaj.

Veçori të produktit
Locion për fytyrë dhe trup.
Zbut dhe qetëson lëkurën.
Hidraton lëkurën tuaj.
Zgjat nxjirjen e lëkurës.
Jo komedogjen.
Pa paraben.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products