Refreshing Eye Contour Care

Detaje mbi produktin AVENE - Refreshing Eye Contour CareTrajtimi i duhur për një zonë shumë të ndjeshme. Kujdesi...
Brandi: AVENE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,600 ALL
Lek 2,600 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,600
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Refreshing Eye Contour Care

Vendor: AVENE

Refreshing Eye Contour Care

Lek 2,600

Vendor: AVENE

Refreshing Eye Contour Care

Lek 2,600

Detaje mbi produktin

AVENE - Refreshing Eye Contour CareTrajtimi i duhur për një zonë shumë të ndjeshme.
Kujdesi për sytë kundër lodhjes ka për qëllim të luftojë kundër të gjitha shenjave të lodhjes së lëkurës që mund të ndikojnë në konturin e syve: ënjtje, rrathë të errët, vija të holla të dehidrimit, ndjenjën e parehatisë.
Veçoritë e produktit - Një ekstrakt i frutave të kuq, një "përforcues" i qelizave të lëkurës, i kombinuar me një formë të vitaminës E antioksidante. - Sulfati i dekstranit dekongjeson konturin e syve duke turbulluar rrathët e zinj dhe fryrjen.
- Një teksturë e hollë dhe e freskët e pasuruar me ujë qetësues dhe zbutës të burimit termal Avène - Me masazhin e tij, maja e aplikuesit shoqëron butësisht efektivitetin e formulës. 
Përdorimi
Aplikoni në konturin e syve të pastruar. Masazhojeni lehtë, më pas prekeni butësisht. Ky produkt mund të përdoret çdo ditë për të siguruar rezultate optimale. Mund të aplikoni grimin e syve pas aplikimit.

PërbërësitAVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). MINERAL OIL (PARAFFINUM LIQUIDUM). CAPRYLIC/CAPRIC. TRIGLYCERIDE. GLYCERIN. WATER (AQUA). PEG-12. GLYCERYL STEARATE. PEG-100 STEARATE. 1,2-HEXANEDIOL. CAPRYLYL GLYCOL. CARBOMER. DISODIUM EDTA. RIBES RUBRUM (CURRANT) FRUIT EXTRACT (RIBES RUBRUM FRUIT EXTRACT). RUBUS IDAEUS (RASPBERRY) FRUIT EXTRACT (RUBUS IDAEUS FRUIT EXTRACT). SODIUM BENZOATE. SODIUM DEXTRAN SULFATE. SODIUM HYDROXIDE. TOCOPHERYL GLUCOSIDE. VACCINIUM MYRTILLUS FRUIT EXTRACT.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products