Refreshing Mattifying Fluid

Detaje mbi produktinAvene - Refreshing Mattifying FluidNjë teksturë e lehtë kremoze dhe pa vaj për një përfundim mat...
Brandi: AVENE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,550 ALL
Lek 2,550 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,550
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Refreshing Mattifying Fluid

Vendor: AVENE

Refreshing Mattifying Fluid

Lek 2,550

Vendor: AVENE

Refreshing Mattifying Fluid

Lek 2,550

Detaje mbi produktinAvene - Refreshing Mattifying FluidNjë teksturë e lehtë kremoze dhe pa vaj për një përfundim mat që lë një ndjesinë se në lëkurë nuk ke asnjë produkt.Ky produkt rikthen bukurinë natyrale të lëkurës delikate normale në të kombinuar.Veçori të produktit:-Për lëkurë normale në të kombinuar të ndjeshme-Një ekstrakt natyral i frutave të kuq, një “përforcues” i qelizave të lëkurës, i kombinuar me një formë të stabilizuar të antioksidantit të vitaminës E-Refinil minimizon pamjen e poreve dhe ndihmon në përmirësimin e strukturës së lëkurës-Lëkura është dukshëm uniforme me një përfundim mat-Uji termal i Avène, qetësues dhe hidratuesMënyra e përdorimit:Apliokjeni në mëngjes dhe/ose mbrëmje në lëkurë të larë paraprakisht. Mund të përdoret dhe si bazë përpara vendosjes së fondatinës.Përbërësit:Avene Thermal Spring Water (Avene Aqua)*, Glycerin, Water (Aqua), Isohexadecane, Polymethyl Methacrylate, Hydroxyethyl Acrylate/​Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Squalane, Caprylic/​Capric Triglyceride, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Fragrance (Parfum), Lens Esculenta (Lentil) Seed Extract (Lens Esculenta Seed Extract), Pentylene Glycol, Polysorbate 60, Ribes Rubrum (Currant) Fruit Extract (Ribes Rubrum Fruit Extract)*, Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Extract (Rubus Idaeus Fruit Extract)*, Sclerotium Gum, Sodium Benzoate, Sorbitan Isostearate, Tocopheryl Glucoside, Vaccinium Myrtillus Fruit Extract

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products