Regenist Under Eye Cream

Detaje mbi produktin Dermedic - Regenist Under Eye Cream Përbërësit aktivë: RonaCare® Luremin™, Alistin, vitaminë E, vaj...
Brandi: DERMEDIC
Gjendja: Ka gjendje
Lek 4,200 ALL
Lek 4,200 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 4,200
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Regenist Under Eye Cream

Vendor: DERMEDIC

Regenist Under Eye Cream

Lek 4,200

Vendor: DERMEDIC

Regenist Under Eye Cream

Lek 4,200

Detaje mbi produktin
Dermedic - Regenist Under Eye Cream

Përbërësit aktivë: RonaCare® Luremin™, Alistin, vitaminë E, vaj argani, dermoklorella, Hydroavena HpO, fitosqualan, glicerinë, allantoin

Ka veti antioksiduese, anti-plakje dhe kundër rrudhave
Mbron lëkurën nga varja/ rrudhat duke përforcuar strukturën e saj dhe duke përmirësuar dendësinë e tij
Stimulon prodhimin e kolagjenit
Ushqen dhe rigjeneron lekuren
Zbut rrudhat
Redukton rrathët e zinj dhe ënjtjen poshtë syve

Aplikoni një sasi të vogël kremi në lëkurën e pastruar rreth syve dhe buzëve, prekni butësisht në lëkurë dhe lëreni derisa të përthithet.

Rekomandohet për kujdesin e lëkurës së ndjeshme të pjekur nën sy.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products